logo
Mare

Gigabyte GeForce GTX 650 2GB GDDR5 GV-N650OC-2GI

24.09.2012. @ 18:44   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Kakvi su utisci za ovu graficku????

30 komentara

Milisaw
27.09.2012. @ 00:04 #d4902fe6

U rangu nove AMD 7770,a nešto manji potrošač...vuče jedno 15 W manje...kao npr. AMD 6670... Jedino je cena prevelika...Imaš koliko sam video na sajtu ovde istu ovu grafiku samo sa 1GB gddr5 memorije za nešto malo više od 100 evra... Treba ipak sačekati da cena padne na po meni realnih 85-90 evra,ipak je ovaj model skoro izašao...

Danilo
27.09.2012. @ 11:30 #8366e132

Samo bi da dodam da je malo slabija od 7770.

vlada
02.10.2012. @ 06:29 #331a7ef9

da li se ovo isplati kupiti mislim vredi li za ove pare ili ima nesto bolje na trzistu meni su u radnji bas ovu preporucili kao najbolju za te pare ...

Nikola
02.10.2012. @ 11:21 #407be9f2

7770 je za nijansu bolja, ali je zato jeftinija.

coa
30.10.2012. @ 02:59 #b361b995

Deluje odlicno, nema veze sto je 7770 bolja, ja imam radeon 6970 odlicna je, samo sto ima jednu manu, a to je nVidia PhysX :D ova graficka podrzava physx i zbog toga smatram da je odlicna i pristojna sa cenom :D

Vlado nk
11.11.2012. @ 19:18 #dbca8af2

7770 nema physx,ali ako ploca ima Nvidia cipset sa physiksom,onda isto kao da ima.I meni se jako dopada ova karta, jer ipak ima 2 GB DDR5 memorije,a uz to je serija 6000,sto je odlicno!!!!Jrdina bolja kupovina od ove je AMD Radeon 7850 sa 2 GB DDR 5,ali je proizvodjac Vertex,ona kosta 167 eura................A ova 2 GB ITEKAKO znace za igre na velikim monitirima,a u buducnosti ce tek da znace i bice daleko ispred modela sa 1 Gb DDR 5!

Vlado nk
11.11.2012. @ 19:22 #4d409627

Ja imam vec veoma staru GTX 450 sa samo 512 MB DDR5,128 bit-na je, samo da kazem da mi Bulletstorm igra sve na HIGH! Procesr je AMD 455 3 core na 3,3 Ghz,4 GB DDR3 RAM,ploca Asrock,najjeftinija..........Sto samo govori koliko je ovo dobra karta.........Interesantno,prije mi je bio WIn XP SP3 32-bitni i na srednje je stekao Bulletstorm,ali otkada sam stavio Win 7 64-bit,sve LETI! +:Odlicna, 2 GB DDR 5

Ivan
26.11.2012. @ 20:42 #4b770702

Da li je bolja ova graficka ili hd 6870 1 gb ddr5 koja ima dublo manje memorije(kapacitet) a dublo vise interfejs 256 bita? Imam full hd monitor 21 inch hvala...

Nikola
27.11.2012. @ 18:37 #1f6528ee

Interesuje me samo kolika je razlika izmedju ove i gtx 660 u frejmovima, da li ima uopste neke razlike? hvala

Marko
27.11.2012. @ 19:19 #eefa2c42

Da li je bolja ova graficka ili 570 razmisljam se koju uzeti(za igrice mi treba samo) ?

Bane
28.11.2012. @ 02:47 #3d8ac3e5

Da li je pametnije kupiti ovu graficku ili GeForce GTX 560 Ti 1GB GDDR5 ? Razlika u ceni mi nije bitna , mnogo mi je bitnije koja daje vise frejmova u ovim novijim igiricama kao sto je Bettlefield 3?

Danilo
28.11.2012. @ 13:01 #1cc1da8d

GTX 560 Ti je jača.

Radojkovic Misa
30.12.2012. @ 20:38 #73874d9a

Da li moze da podrzi ove novije igre?

mare
30.01.2013. @ 07:50 #7904346c

preporucite mi neki kuler sa 3 venta za gtx 295 grafa je dual gpu

dennnic
05.07.2013. @ 00:12 #8c03c68c

Kolika je razlika u odnosu na GTX 660?

Filip123
01.08.2013. @ 15:15 #5d7fd500

Da li moze ova graficka da stane na maticnoj ploci MSI P67S-C43 B3?Hitnooo

Ivan
07.09.2013. @ 09:53 #e80da43b

Imam je oko godinu dana , ne greje se uopste , cistio sam je jednom uopste i to ventilator koji se skida i vraca vrlo lako sa tri srafa. Best buy ever!!!

ivan
07.10.2013. @ 13:54 #bdd2da3c

meni maticna ploca podrzava samo PCI Express 2.0 a ova grafika je 3.0 jel to znaci da nece moci na moj komp ? +:Pitanje

Aleksandar
01.12.2013. @ 01:19 #860697ec

ova graficka je PCI Express 3.0 da li moze da radi na PCI Express 2.0 +:PITANJE

Marko
07.12.2013. @ 17:07 #fde2782c

Ljudi imate google, zar je moguce da ne mozete da nadjete odgovore na tako prosta pitanja...

Brko
17.12.2013. @ 05:31 #89e00bf5

PCI Express 3.0 MOŽE ići na PCI Expres 2.0 (gubi se do 1% zbog razlike)

djordje
24.12.2013. @ 22:45 #55cf9bec

hoce li li poskupiti ova graficka posle nove godine

petar
28.12.2013. @ 22:55 #56beeb7c

koliko ova graficka trazi napajanje i koliki je potrosac? +:pitanje

Swag
04.01.2014. @ 17:57 #c42b820f

Dali moze ova graficka na MSI-GF615M-P33 (MS-7597

np
09.01.2014. @ 19:54 #1ecb4cdc

imam ovu graficku jel moguce da mi igrice rade losije zboh hard diska ili maticne???

np
09.01.2014. @ 19:56 #2db6cb5f

inace jedan lik pre mene je rekao da se graficka ne greje i lako se cisti upravu je 110%

coaa
31.01.2014. @ 15:37 #ea8771ca

sad ne razumem razliku izmedju oce kartice i iste takve samo gainward? dobio sam gainward uz moj racunar?

Milos
08.02.2014. @ 18:38 #aa2237b9

jel moze ova graficka na ovu maticnu GIGABYTE GA-M68MT-S2

Dragan
27.05.2014. @ 19:02 #fd82aa79

Jel može ova grafička da radi sa satijom konfiguracijom kao na primer MSI Industrial KY-400 ATX P4 (400W) _ Asus P5KPL- am/in/roem/si Intel Core 2 Duo E6550 2.33 ghz RAM 2 gb ddr2 NVIDIA Ge Force 8600gt 256mb ddr3 __ Win 7 32

Dragan
27.05.2014. @ 19:03 #b504dab6

Starijom +:Ispravka

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan