logo
Bot

Gigabyte GeForce GTX 660 2GB GDDR5 GV-N660OC-2GD

07.10.2012. @ 00:25   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Da li je bolja ova ili MSI GTX 660 Twin Frozr III?

82 komentara

gt
07.10.2012. @ 19:25 #f510d221

Isto ti je to,moguce da je na MSI bolje hladjene,ali zanemarljiva prednost svakako...slicne su i cene,sto god da uzmes neces pogresit ! :)

Mile
18.10.2012. @ 02:44 #8647b3f9

Koliko jako napajanje mora za ovu grafiku ?

Mario
18.10.2012. @ 11:04 #26420e1d

Radće na bilo koje ozbiljnijem napajanju od 500W.

Mile
19.10.2012. @ 16:23 #f02efc0c

Koliko jako napajanje mora za ovu grafiku ?

djomla
06.01.2013. @ 22:18 #f8686f5b

jel se isplati uzeti ovu graficku za te pare? Planiram da je uparim sa i5 ivy bridge procesorom

Ivan
11.01.2013. @ 01:58 #feaaf3e1

Meni je trenutno napajanje u servisu i dobio sam zamensko Cooler Master od 380 w i radi i na tome bez problema, tako su mi i rekli u radnji da ga slobodno privezem. Inače sa 450w brendiranog napajanja (Cooler Master, Chieftec itd) ste i više nego mirni. djomla, isplati se naravno... ovo ti je najbolja opcija u ovom rangu, ako nećeš da je clockuješ možeš slobodno da uzmeš i MSI za još 1500 din manje, mada mislim da ti je ovo ili MSI TF bolje rešenje. Pogledaj još Saphirre 7870,ako je nađeš po sličnoj ceni kao i ovu, onda ti je to još bolje rešenje.

Dejan
13.03.2013. @ 18:51 #4c936507

Znaci grafa je extra i veoma tiha , sve gura na max.. Zadnju sto sam igrao na 1920x1080 i max podesavanjima je crysis 3. +:Extra Grafa

Perun
21.03.2013. @ 16:24 #caeb8efd

Jel kompatibilna ova graficka sa maticnom plocom asus p8H61-m LX3 rev 3.0?

Dejan
21.03.2013. @ 17:38 #92916f68

Naravno da jeste pa ima 1 x PCIe 2.0 x16 , Super ce ti raditi, nemoj da se cimas sto pise PCI Express 3.0 , grafa radi i na pci 1.1..Provereno. I to u fullu.. +:Extra Grafa

Dejan
21.03.2013. @ 17:45 #ccdea1ce

Pre ove sam imao phantom gtx 560ti, znaci razlika je nebo i zemlja.. 660 Kida, mislio sam da uzmem ti verziju Al Mislim da nema potrebe davati 70 e vise za ti, jel u testovima 660 oc je veoma blizu ti verziji. I graficka je toliko tiha da je pod punim opterecenjem ne cujem. Dok mi je phantom 560ti uvek kada dostigne veliko opterecenje pistao. Ko god uzme graficku nece se pokajati. I jos sto se dobija 3 god garancije.. Sto kod Gainwarda nije nego 2 god. +:Extra Grafa

Prophet
21.03.2013. @ 18:01 #bfb1553f

Vidim da je dole neko naveo da msi mozda ima bolje hladjenje, to nije tacno.. Pogledajte testove, gigabyte je par stepeni hladnija, em sto je tiha bruka. Meni su licno govorili kako je gadna sto ima dva velika ventilatora i otvorena je, ja sam je uzeo bas zbog svega navedenog, tipa hoces da ocistis prasinu na msi moras da skidas sve , dok na gigabyte nista jel je sva otvorena, i ogromni fanovi su extra. Ovo je najbolja kupovina, Za ati imam da kazem da sam imao dve kartice,i uzas podrska i driveri, mozda je to sada popravljeno. Al posle toga od tada samo je Nvidia moj zivot , driveri super , podrska, physics je extra. Nikada ali nikada nisam imao problema ni sa jednom karticom iz GeForce serija. Toliko od mene . +:Graficka Kida

Mile
22.03.2013. @ 22:06 #7e86b778

Uzeo sam je pre 3 dana i nemam negativnih reci za graficku. Burazer ima msi 660 twin frozen , i mogu da provereno kazem da je kartica bolja, hladnija od msi. Probao sam odmah da je overclockujem sa Guru 2 , i grafa je presla bez problema 1100mhz.. +:Super Grafika

Prophet
27.03.2013. @ 00:32 #59797e86

Kole.. Molim te objasni mi sta ne daje koliko kosta? Ima 960 cuda , i ima cpu koji ide preko 1100mhz kao i memory 6500mhz.. I sta tu ne daje? Kako tako moze neko da napise a ni nema graficku i nije je ni video, a kamoli probao. Znaci sve igre igram na full hd 1920x1080 na max , crysis 3, ac3,Bioshock Infini..Znaci sve na maximum podesavanjima. Grafika kida sve. I imam podesen i tv samsungov 55 inca, grafika je vrh. +:Extra grafa

Aleksa
28.03.2013. @ 16:21 #e947264f

Moze li mi neko reci jel moze ova grafa na asrock n68c s ucc, znam, stara ja ploca ali mislim da bi moglo, gledao sam na asrock ovom sajtu ali nemogu nigde da nadjem koliki je interface.

Prophet
28.03.2013. @ 20:46 #c6b570f6

Aleksa...Naracno da mozes pa imas slot pci x16.. Imas na asusovom sajtu sto si rekao u gornjem levom uglu specifikacije udji i videces 1 x PCI Express x16 slot, 1 x PCI Express x1 slott,2 x PCI slots.- Tako da bez brige radice ti na max ako imas neki cpu sa 4 jezgra . +:Extra Grafa

Prophet
28.03.2013. @ 20:48 #94fd47f3

Izvinjavam se na asrock sajtu.. +:Extra Grafa

Aleksa
28.03.2013. @ 21:00 #5e37c963

Pa imam neki phoneom x4 3.1

Aleksa
28.03.2013. @ 21:05 #e7ee0d68

Verovatno je uzimam u aprilu, brate za ove pare pa nema nista bolje, posebno kad prelazim sa GT 430, ja kad je kupio pre 2 i po god mogla sve na max sad skoro nista od novijeg tako da...... +:NAJBOLJA

Prophet
28.03.2013. @ 23:42 #7022cb09

Bez problema ces sa tim cpu sve na max da igras, a mani sto pricaju usko grlo.. moj komsija ima obicnu gtx 660 sa q6600 2,4ghz, 8gb rama ddr2 pci 1.1, i igra sve igre na full hd i na max podesavanjima .. Licno sam igrao kod njega Crysis 3 koji leti. . Tako da bez brige na 3,1ghz ima da ti lete sve igre. +:Extra Grafa

Aleksa
29.03.2013. @ 21:40 #0ceda6a7

Moj drug hoce da kupi radeon hd 7870 oc i zanima me koja je bolja po vama? +:sdfafsad

Prophet
30.03.2013. @ 19:49 #fb21b03d

Aleksa...Pazi uvek se vodio rat izmedju ati i nvidia.. Verovatno je i 7870 super graficka i u rangu su i iste .. Kazem ti kod mene je presudilo sto je podrska za drivere bolja od atija, kao i physics koji ati nema. Dalje 660 gtx je grafa po meni bolja, i graficka trosi 30w manje od 7870 i ide na jedan 6 pin .. Ja je imam na 550w napajanju i radi super..E sada na tebi je da odlucis. +:Najbolja Kupovina

Aleksa
30.03.2013. @ 23:23 #707c1ce2

Ne, ne, ne ja sigurno uzimam gtx660 nego samo ovako pitam. +:fsddsf

Caja
29.04.2013. @ 09:32 #98f79e46

Kako bi se uklopila ova grafa sa INTEL Core 2 Quad Q9650 plocom asus p5ld2 se 4gb ddr 2. I dal bi procesor bio usko grlo.

Prophet
01.05.2013. @ 16:37 #88ad8d98

Radila bi ti super sve na max. Naveo sam da drug ima q6600 i da sam igrao crysis 3 na max i full hd. Uzimaj jos dok ima, karta je super. A i cena je pala.

vkole
22.05.2013. @ 10:19 #ad26b059

Imam ASUS P5K PRO plocu sa Dual core 3.0Ghz 8400 procesorom i 4GB DDR2 rama, napajanje CoolerMaster 700W. Na ploci je bila stara dobra ASUS 9600 GT 1gb GDDR3 EN9600. Znam da je "out of date" ali me interesuje kako ce ova kartica da radi sa mojim komponentama?

Dejan
22.05.2013. @ 12:59 #2ae1033b

Pa ja kontam da bi ti radila dobro, e sada mozda ne bi mogao sve igre da igras na max, al na medium bez problema. +:Super graficka, bez mane

Igor
23.05.2013. @ 22:13 #9e6f1b5e

Ako ćeš da menjaš ostale komponente u neko dogledno vreme onda ok, inače mislim da se ne isplati. I ako se odlučiš da uzmeš ovo obavezno klokni procesor na 3,6-4GHz (za to je dovoljan Xigmatek Loki koji košta oko 2000 dinara), osetiće se razlika.

Nemanja
30.05.2013. @ 00:00 #7fd611fe

Interesuje me da li ova grafika moze da radi na chieftecovom 600w napajanju koji ima 1 6 pin prikljucak jer sam cuo da ova kartica zahteva 2x 6 pin prikljucka i koliko je to istina?

Darko
30.05.2013. @ 08:00 #36b01ad6

Moze naravno 600W je više nego dovoljno, cak i ako napajanje ima samo jedan 6-pin ponektor, uz karticu dobijaš dodatni 6-pin konketor.

Dejan
30.05.2013. @ 18:44 #d1b1dc8f

Graficka i trazi 1 -6 pin konektor. Tako da bez problema mozes.

Tralala
02.06.2013. @ 11:32 #e02dd076

Da li se na ovoj grafickoj mogu igrati najnovije igre na High .

Petar
02.06.2013. @ 14:32 #f8105987

Da li bi mogao da teram Crysis 3 na high podesavanjima sa ovom grafom,phenomom IIx4 965 BE i 8GB rama?Hvala unapred

Prophet
02.06.2013. @ 21:31 #d69fa45e

Mozes bez problema na high da igras crysis 3 sa tom konfiguracijom. Tako da ne brines. +:Grafa kida

Milorad
03.06.2013. @ 11:20 #78034c09

Dvoumim se izmedju ove karte i msi 560ti boost.Koja je razlika izmedju ove dve?Hvala unapred +:Pitanje -:Pitanje

Dejan
03.06.2013. @ 21:08 #300f7900

Pazi imao sam pre ove gtx 560 ti phantom, 660 ima 2gb rama i ima 960 cuda koji znace bruka veruj mi dok 560 ti ima 336 mislim. znaci tri puta ima vise 660 cuda, a i mislim da je manji potrosac, i ide na 1 x6 pin dok mi je 560ti phantom uzimao 2x 6 pin . Po meni ti je 560 ti bacanje para, ako hoces da igras sve igre na maximum sve, ova karta je best.

miske
06.06.2013. @ 13:21 #4f60e52d

Na high moze , provereno oko 30fps. Ali ako hoces All nema sanse 18fps.Kod drugara probano ista masina samo sto je oc na 3,8 i ima 16gb rama .

Aleksandar
08.06.2013. @ 23:34 #ee9e5fad

Da li je za ovu kartu dovoljno napajanje Chieftec CTG-450W-80p? +:Pitanje

Prophet
09.06.2013. @ 11:13 #9ebe7353

Preporuceno napajanje kod njih na sajtu je minimum 450w, tako da probaj, pa ako ne ide i bude se komp restartovao i slicno, uzmes napajanje od 550w i bez problema ce ti raditi. +:Do sada

miske
09.06.2013. @ 13:17 #3cf6bf8b

Sve zavisi od procesora, 3570 i 7850 na 500w radi sa 1tb stabilno i tiho. A 7850 i 660 su skoro isti potrosaci trebalo bi da radi ako je staro vise od godinu 2 nemoj da rizikujes.

dennnic
05.07.2013. @ 00:13 #e1546180

Kolika je razlika u odnosu na GTX 650?

Prophet
07.07.2013. @ 16:46 #80448c38

Gtx 650 - 384 Cuda,1gb rama, gk107.. A gtx 660 oc 960 cuda, 2 gb rama, Gk 105.. Eto malo sam ispravio, posto sam ti napravio u proslom odgovoru u tabeli al nije moglo pa je sve izbrljavio.

bole
24.07.2013. @ 10:38 #0bf798ad

Dvoumim se da li da uzmem ovu kartu ili GTX 650 ti boost. Razlika u ceni je 23 evra. Da li se isplati dati tih 23 evra vise u odnosu performansi ove dve karte.

Nemanja
27.07.2013. @ 17:21 #ad5e0cc3

@bole Vredi, bez razmisljanja.

Delija
28.07.2013. @ 18:02 #115824f9

Pozdrav, jel ima neko problem sa kulerima na ovoj grafickoj, posto kada mi se graficka zagreje preko 45 stepeni, jedan od kulera pocne da krci, kad malo pritisnem taj kuler ili nagnem kuciste na stranu, krcanje odma prestaje, sad ne znam da li je to normalno il ista vec. Jel ima neko ovaj problem??? +:Pitanje -:Pitanje

Prophet
31.07.2013. @ 12:02 #4007bbd7

Ja nemam problema, opteretim je max i ne cuje se. ne znam sto kod tebe tako. reklamiraj je. Ja je imam vec 3 meseca i super radi, al ja sam je uzeo u swedskoj, mozda je tu drugi kvalitet, mada ne bi trebalo. samo ti to reklamiraj, to ne sme da radi. +:Super Grafa

Nemanja
06.08.2013. @ 13:27 #1585849f

? Pitanje, da li bi mogla ova grafika u SLI sa nekom starijom grafikom, konkretno px8800gts tdh ? Znam da je bitno da li može to da iskoristi deset stvari ( matična, napajanje... )

Prophet
07.08.2013. @ 13:52 #b58f5cdf

Ne znam kako bi ti to sljakalo, al mislim da bi moglo da se na primer stavi da ti 8800 bude samo za PhysX, a 660 za cpu. Raspitaj se.

Vlado nk
08.08.2013. @ 14:40 #8fb6d373

Imate i AMD 7850 2 GB DDR5 256 bita, ona je 153 eura.... +:Odlicna

Prophet
08.08.2013. @ 18:10 #3969a617

Da samo sto ova razbuca 7850 i uzduz i popreko...Pogledaj testove. A i jos ima dobru podrsku drivera i nvidia je to,kao i manji potrosac i vise cuda . Amd sam odavno prestao da uzimam. Ne kazem da nije dobra, ali Nvidia gtx 660 oc ubija. +:Grafa kida

Coa
09.08.2013. @ 16:56 #5dd8e903

Da li bi mogo da igram Crysis 3 na max sa ovom grafickom,intel i5 3570k i 8 gb rama ?

Coa
09.08.2013. @ 16:59 #e8114f62

Da li bi mogo da igram Crysis 3 na max sa ovom grafickom,intel i5 3570k i 8 gb rama ?

Prophet
09.08.2013. @ 18:23 #4ed2bc12

Bez problema ces sve na max igras, kazem da drug ima q6600 na 2,4ghz i da pici crisys 3 na max sva podesavanja, jos sa tim procesorom. Ja imam i7 3550k i radi sve na full, sve igre na maximum igram i na 1920x1080 +:Grafa kida

Prophet
09.08.2013. @ 19:06 #ea63421c

Izvinjavam se i7 3770k imam, napravio sam gresku.

Coa
25.10.2013. @ 00:51 #d6065b04

Da li bi radio Crysis 3 na max sa ovom grafickom,procesor AMD FX 8320 i ram 8 gb na max, i da li bi radile ostale igre koje izlaze ? Xvala unapred

Prophet
02.11.2013. @ 22:08 #81fa4fda

Bez problema na maximum sve igre mozes igrati. Crisys 3, battlefield 4. Sve na max.. Tako da ne brines.

milos
07.11.2013. @ 17:25 #5aa8765b

dali bi sa ovom grafickom terao na max CALL OF DUTY GHOSTS?

Prophet
14.11.2013. @ 21:01 #284b3f52

Moze bez problema sve na max, zavisi koji imas cpu.

Slave
16.11.2013. @ 22:06 #c7a00bf1

Da li može terati na high settings battlefield 4 +:molim vas odgovorite vrlo sam zainteresovan u vezi grafičke

Milan
18.11.2013. @ 14:54 #8b892fee

da bi igrao bf4 na high podesavanjima nije bitna samo graficka vec I ostatak kompa,procesor I ram memorija.....kod mene asusov model gtx660 tera sve na maxx,al imam i5 quad core I 8gb rama

Zigi
27.11.2013. @ 16:32 #ad6de20c

Preporučujem svim gejmerima, grafičkim dizajnerima, animatorima, svima koji trebaju jaku grafičku karticu da kupe ovu AŽDAJU. Još bolje dve. Imaće mira godinama! Ova grafa kida, ždere, đzapa, cepa sve u cenovnom rangu! Može i sa slabijim procesorom da izađe na kraj! +:UBIJA, AŽDAJA, BEST BUY do 170e

tomix
28.11.2013. @ 12:59 #1d16f08c

kupio bi ovaku kofiguraciju: phemom II b45 x4 3ghz, hd 6870 , 4gb 1600mhz ddr3, hdd 320g,dvd rw , lc power 550w... sta mislite kako ce gurati igrice na 1440X900 ,toliko monitor dozvoljava rezlouciju i ima vga izlaz(monitor) jel se jaVLJA PROBLEM kod hd 6870 sa onim adaptrom DVI/VGA , posto vidim kod gtx 660 i hd 7850 se pojavljuje da moraju monitori sa DVI izlazom.... i kada zadje gta 5 za PC otprilike na kojim texturama (normal,high,ultra) cu moci igrati, podrazumeva se 1440 x 900.. Molim iskren i hitaqn odgovor

vlado
04.12.2013. @ 01:23 #2cfd8245

e ljudi sta mislite ova ili 7850

Milan
06.12.2013. @ 17:15 #9547fe85

uzmi sta vise volis neces mnogo pogresiti I ako uzmes 7850,ali je bolja gtx660...kada gledas specifikacije na papiru sve ti to dodje na isto,ali je kad probas I jednu I drugu,odigras par igrica,videces razliku. +:jaka,hladna -:ovih 192bit-a na rezoluciji vecoj od 1920x1080 pada fps

sale
29.12.2013. @ 13:50 #98c278be

Da li je ovo dobra kombinacija: Ova grafa sa procesorom amd fx-6300 i maticna msi 760gma-p34(fx) i 8gb RAM memorije. Bez overclokova i bez kulera. Da li bi moglo da se igra jace igrice na 1080p? Npr. Btf4 itd...

asd
03.01.2014. @ 00:48 #b25153c2

ja imam 7850 1gb i 6100 oc 4.2ghz i igram Battlefeld4 na high na 1080p rezolucij sa 50ak fpsi.... samo bi ti ja preporucio pre neki r9 270 grafiku i ima da kida bf4...

asffg
03.01.2014. @ 00:52 #758dd0db

e ako neko uspije da igra crysis 3 sa ovom graifikom na high ja mu dam komp dzabe ! daj ne zezajte gtx 680 ne moze u full sa ukljucenim AA da se igra , nego ide na 30ak fps! sta mlatite??? svi znamo kako je crysis zahtjevna igrica , i pogledajte kakva masina treba da se igra crysis u Full sa AA

Prophet
09.01.2014. @ 10:54 #5055b2a3

Ocigledno da ovde neki lupetaju, igram igru na svim max podesavanjima sa i7 3770 na 4,6ghz , i nikakvih lagova i gluposti nemam, igra ide kao luda a ti pogledaj na you tube, imas videa milion, da i sa slabijim procesorom moze da izvuce macimum iz crisis 3. Tako da mislim da je glupšo kada neki korisnik dodje i kaze da grafika ne moze da izvuce crisis 3, ne moze kada ti ociglkedno imas dual core procesor. +:Ko je nema neka ne lupa

Prophet
09.01.2014. @ 10:58 #59c43ac5

A ako ne znas kako da kucas u youtube, kucaj ovako -gigabyte 660oc crisis 3 maxed -do 60fps ide crisis 3 , e pa onda dodji na forum .. Ja ako nemam graficku prvo sto radim je provera, a ne lupetanje. Inace i posle 8 meseci sljaka sve igre na maximum.. +:Ko je nema neka ne lupa

Prophet
09.01.2014. @ 11:10 #356317e0

Da i izvinjavam se, kao sto sam pre govorio, da sam testirao kod druga na q6600 na 3,2ghz, i igra je letela do 40fps na svim max podesavanjima. Kao sto sam naveo imate na internetu testove sa i5, q6600, pa se mozete uveriti. Tako da svako ko ima dobar quad core moze bez problema da je igra na max sa 50-60fps. +:Ko je nema neka ne lupa

Pomoc
21.01.2014. @ 19:56 #fef7ad08

Da li sa ovom grafickom,ovim procesorom INTEL i5-3350P 3.1GHz 6MB LGA1155,2x4gb 1333mhz rama Kingstone mogu da igram Crysys 3 na medium seting ili mozda bolje,ili cak ne moze ?Hvala na pomoci unapred.Sto sam imao para sam to iskombinovao,ostalo jos nesto malo za svaki slucaj ako zatreba novo napajanje ili hard disk.

Darko
22.01.2014. @ 19:17 #742e4ed2

Pomoc ::, Bez problema na maximum ces igrati... +:Super Grafa

Pomoc
22.01.2014. @ 19:36 #d299828a

E hvala puno...odlucih da cu ipak da uzmem jos malo jaci proceor INTEL Core i5-3470 4-Core 3.2GHz. Ostavio sam 10 hiljada dinara da vidim ako budem morao da zamenim i maticnu plocu.E sad ne znam da li ce trebati vise novca ili je to ok. Hvala Darko na odgovoru :)

Ivan
19.02.2014. @ 18:25 #e0c2b8be

Molim nekog za pomoc,imam ovu grafu napajanje od 600w lcpover i maticnu a75m-p35,athlon 641 x4 i 4gb ram 1600mhz,medjutim cim upalim komp zamrzne sliku i tako stoji,nova grafa neznam sta tu nije dobro????

Prophet
21.02.2014. @ 11:39 #aaee410f

Ivan , Proveri sve komponente, ne mora da znaci da je grafika, izvadi ram -proveri jedan po jedan. Pre bih rekao da je to ram.

Milos
21.04.2014. @ 19:41 #9c42f949

Malko sam okasnio sa odgovorom, ali ako nisi resio problem, poslusaj... Naime moguce da treba da se update-uje BIOS na maticnoj pa zato to radi. Kod mog drugara je tako bilo, kupio novu graficku (GTX 550Ti 1GB GDDR5) i ubacio u komp koji je bio star mesec dana, nije htelo nikako, mucili smo se 4 sata i lupali glavu sta bi moglo da bude i ja se setim BIOS-a. Cim smo update-ovali, sve je islo kao po loju. I da te upozorim, ako moras to da radis neka ti uradi neko ko zna sa tim, jer ako se BIOS ne flash-uje kako treba, moze doci do vrlo teskog kvara te mozes slobodno da je bacis, to ako ti budes radio snosis veliku odgovornost jer i jedna mala greska moze da unisti maticnu plocu... To ti je to, ako je do toga... Pozzz

Ivan
02.06.2014. @ 20:42 #8c44338b

resen problem ,Milos je bio u pravu,morao sam da update-jem bios na maticnoj ploci,uspeo sam,sa gigabajtom je to bila sala,radi sve super...hvala svima i preporuka za graficku. +:odlicna grafa

Arthas Menethil
11.06.2014. @ 18:53 #b2a66611

Da li moze u pcie 2.0? Koliko napajanje treba? Imam i5 2320, 6gb ram, 1 tb sata 2, hd 6770. Lc power 420 msm.

LOL
27.07.2014. @ 00:48 #2b344368

Da li moze ovo cudo da lepo radi sa 4gb rama, intel quad core q82000 2.33ghz, maticnom sa PCI express 2.0 x16? i Da li moze da izgura battlefield 3 i 4 na ultra+1080p? Hvala unapred. +:Odlicna graficka

Ivan
01.10.2014. @ 22:01 #213194b0

athlon 641 x4 2.8ghz i 4 gb ddr3 na 1600 mhz,ploca je gigabyte a55m-sv2 na 32inca lcd leti sve na max sem watch dogsa jedino tu igru igram na normal,verovatno zbog rama,moje misljenje,grafa je ludilo za te pare uz to hladna kao zmija,nikada nisam video temperaturu vecu od 59c,sve pohvale i topla preporuka. +:Ovo tera sve na ultra +++++ :)

Cooler
01.12.2014. @ 21:27 #821fdec8

Intel I5-3570K 3.4 Ghz, Gigabyte GA-Z77X-UD3H, 16 GB Kingston HyperX DDR3 1600 Mhz, sve na max u rez. 1680x1050 Call Of Duty Advaced Warfare Multiplayer sa ukljucenim Filmic SMAA T2 daje maksimalnih 90 FPS-a mislio sam da je zastarela ova grafa, ali definitivno jos nije za bacanje. Moze ona da gura i u 2015-toj bez problema igre... +:Tera sve igre na Max

Branislav
12.05.2015. @ 09:51 #cc1bfa3b

Zanima me da li ce ova graficka moci na maticnu MSI 770-C45 i napajanje CHIEFTEC GPS-700A8 ?

Vlado nk
09.07.2015. @ 22:02 #661f3d08

Naravno da moze! +:Branislav -:Branislav

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan