logo
Zola

Gigabyte GeForce GTX 670 2GB GDDR5 GV-N670OC-2GD

29.06.2012. @ 14:58   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Najbolja izvedba za regularnu cjenu! Odlican hladnjak i ne mnogo bucan. Referentna ploca od 680 sa 6+8 napajanjem za oc ludosti! I naravno kvalitet izrade! +:cjena, performanse, hladjenje

26 komentara

acep
17.07.2012. @ 12:05 #6becc0b9

ljudi sta je pametnije da uzmem ovu ili 7950???

acep
20.07.2012. @ 21:30 #183680a0

@JA da ali 7950 ima 1gb vise i + je 384 bitna a gtx 256 :( I 2GB

JA
21.07.2012. @ 01:06 #5b46afdb

@acep To sto se tice memorije to treba da gledas poslednje......znaci to je poslednje sto treba da te zanima.Skoro potpuno je nebitno.Sto se tice magistrale tu je + za 7950 ali opet ova ima bolju podrsku(CUDA,PhysX...),manje se greje pa mozes i vise da je kloknes(preko 1 GHz dok 7950 do 1 GHz)...U ostalom mozes da pogledas i neki test ili forume pa ces da vidis da ova gazi i 7970 a kamoli 7950.....Tvoj je izbor.Obe su dobre ali ova je bolja.

Igor
21.07.2012. @ 11:40 #c41fc641

GTX 670

acep
21.07.2012. @ 16:25 #d9630aea

Ja nikad nisam imao nvidiu,i nikad me nije privlacila, ali mozda sada probam ovu, gledao sam testove gotovo newerovatno da ih gazi!DA ima 3gb i i 384bitnu magistralu poleteo bi comp :) hvala na savetima.

acep
14.08.2012. @ 13:26 #9bb54cba

jel bolja ova 670 ili palit?

n.n.
17.08.2012. @ 15:43 #738da696

Ova i Asus-ova. To su 2 najtise i najhladnije graficke karte. Palit je bucan i greje se puno.

Dexter
31.08.2012. @ 11:18 #4561769b

Vise nego zadovoljan vlasnik. Karta nije bucna, a 60 frejmova izbacuje za svaku igru bez problema sa opterecenjem od max 70-80%, OC verziju imam tako da je vec nasvirana fabricki jako blizu gtx 680. Za ostale modele MSI palit i asus ne znam kakvi su licno, a testvi po netu svaki vuce na svoju vodenicu normalno, ali za ovu verziju karte nemam losih reci. Sem, mozda cene naravno :) +:Buka potrosnja grejanje

acep
01.09.2012. @ 08:18 #2c773863

imas ovu na 980/6008mhz +:@Dexter

djomla
05.09.2012. @ 09:27 #d65f47d5

da li bi q6600 na 3.2 bio usko grlo za nju? (p5k.epu(p35), 4GB 800MHz)

Dexter
07.09.2012. @ 15:00 #4a8a1e7f

Da, tu kartu imam sa tim stock vrednostima.

Dexter
07.09.2012. @ 15:01 #a9606a43

GPU default: 980 mhz GPU OC : 1080mhz GPU Boots default: 1059 mhz GPU boost OC: 1165 Memorija: 6 008 Memorija OC : 1552/6 208 TOP gpu boost u igri: 1280 mhz Sve to na power limitu + 11% , do panja.

Dexter
11.09.2012. @ 12:01 #027ef879

Inace karta ima 1x6 pinski kabal + 1x8 pinski za napajanje, ne 2x6.

marko
16.09.2012. @ 00:10 #40ae6187

jel zna neko kako da promenim jezik u nvidia control panel

Dexter
18.09.2012. @ 15:20 #0b2753e0

Koji jezik imas trenutno, a koji bi da stavis?

marko
18.09.2012. @ 18:00 #34d5d2fa

imam slovenacki a hteo bih da stavim engleski, kada sam azurirao na najnovije dravere sam mi je promenio na slovenacki jezik pre toga je bio engleski

Dexter
24.09.2012. @ 14:41 #781b4483

Ne znam odakle si skidao, ali skini sa oficijalnog nvidija sajta drajvere pa probaj ponovo.

Dexter
01.10.2012. @ 15:45 #5f9fef82

Temp idle se vrti oko 30c mada i pada ispod na sobnoj temperaturi od 25c. Temp na loadu ne prelazi 45/50c , za 60 frejmova Full load temp ide na max 70c na auto obrtajima (msi afterburner) +:Temperature -:Mala buka

Steve
14.11.2012. @ 00:28 #662c7fb7

Ova graficka je savrsenstvo.OC verzija se pokazala u vecini testova kao bolja od 680.Ne mogu da zamislim ove dve u SLI-u,verovatno bi se pokazale priblizno brzini 690.Nije mi zao ni jednog evra koji sam dao za nju.Ubedljivo best buy za high end graficke. +:Temperatura, brzina

Stefan
02.03.2013. @ 15:48 #64e3754e

Sije sve igrice na ultra settings/very high, ne prelazi 57-59 stepeni, ne cuje se, prosto savrseno. Kao sto kazu ljudi dole, best buy high end graficka karta. +:savrseno

Nikola
24.06.2013. @ 03:37 #1eb0b977

Ovo,ili 770gtx? Da li vredi dati 40 eura vise za 770 ili samo overclockovati ovu? Tih 30-40eura nebi imao bar jos mesec dana.Da li bi bilo vredno cekati 770?!

marko
24.06.2013. @ 23:16 #21752062

Ja sam imao ovu i bio sam prezadovoljan i super se klokuje kod mene je radila na 1073 mhz za gpu ( 1201 mhz boost ) a mem na 1758 mhz i sve to apsolutno stabilno uz max temp od 59 C posle 2 i po sata igranja u haf 922 ( 1100 mzh za gpu i 1954 za mem je max bez diranja voltaze ), ja ti ne bih preporucio da cekas toliko za 770 a i 40eu nije neka cifra za grafu od 400e da je 780 u pitanju pa i da cekas. Zakljucak po meni uzimaj ovu vrh je a ako hoces najnovije onda cekaj za 770... +:@ Nikola

Dexter
25.06.2013. @ 13:06 #ba984502

770 je modigikovana 680, a 670 referentna kad se malo samo klokne je indenticna kao 680 cak i malo jaca. Po meni se ne isplati cekati i placati skuplje, samo malo se strpi odose cene dole za 6xx seriju. A ovaj model 670 koji ima x6+x8 pin za napaanje je out of the box kao gtx 680. +:@Nikola -:Pazi ovako

Choda
13.07.2013. @ 17:07 #675fa2c1

Aj molim te nemoj da pricas nesto o cemu se ne razumes. 1. To nije modifikovana gtx 680. 2. Da ''kloknes'' malo gtx 680 bila mi 25% jaca nego ova tako da nemoj zamajavati ljude svojim neznanjem. 3. Out of box je izraz za koji su cuo pre 2 nedelje i sad ga ti ''profesionalno'' koristis u tvom izrazavanju iako ne znas sta znaci. 4. Bolje cuti ako ne znas umesto da ljudima odmazes. 5. Da Nikola vredelo bi sacekati gtx770. +:@Dexter

Tepam_Komsinice
20.10.2013. @ 18:30 #cf8794f7

Visi taktovi novi turbo mehanizam, tj. jaci boost,i visi power limit, to joj je jedina razlika u odnosu na GTX 680, u hardverskom smislu prakticno nema razlike. GTX 770je GK104, upotrebljen je identican PCB. Pre nego sto nekog optuzis da se ne razume, i sam malo obrati paznju na to o kakvom proizvodu je rec. +:Dexter

Djordje
13.11.2013. @ 02:13 #12cf3e50

Jel neko imao iskustva sa ovom kartom sto se tice video montaze, animacije u afteru ili nekom 3D programu, kolor grejdinga u davinciju?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan