kupio sam ovu karticu pre 5 dana...i jedna stvar mi nije jasna...da li je normalno da radi gpu clock na 540mhz a memory clock na 2500mhz...jer je to upola kapaciteta grafičke ili se to možda računa x2...pomozite dok je nisam pokvario :D hvala -:malo sam zbunjen i ne razumem se previše
To je ja mislim optimizacija da trosi manje struje, ono kad si u windowsu nije potrebno da radi na velikim taktovima pa se takt automatski smanji, a kad udes u neku zahtjevniju igricu poveca se. :) +:Nikola
kakva su iskustva s karticom u igrama bilo ko +:kakva su iskustva s karticom u igrama -:kakva su iskustva s karticom u igrama
Kupio sam u februaru prezadovoljan sam tera sve na ultra osim AC Unity koju igram na high na 768p rezoluciji i Witchera III sve medium sa stabilnih 60 frejmova Uparena sa i3 4160 procesorom sve preporuke za ovu karticu pozz
Dali ova kartica stvarno zahteva dodatno napajanje? video sam na newegg ima prikljucak za jedan 6-pin konektor i na gigabyte sajt sam isto video da ima jedan 6-pin konektor malo mi je cudno da trazi dodatno napajanje ima samo 128 bita. Pozdrav svima i hvala za odgovor +:Gigabyte -:6-pin konektor