logo
Nikola

Gigabyte GV-NX73G256D-RH 256MB DDR2

02.04.2007. @ 11:14   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Kupio sam ovu karticu pre nekoliko meseci. Bio sam skeptican u pocetku ali sad je ne bih menjao ni za kakve pare. Odlicne performanse za 80 eur.

1 komentar

petar
27.10.2008. @ 13:43 #17a65070

kartica je brza i sve isteruje niti se mnogo greje... samo mi baca senku na monitoru tako da mi cela slika izglega fuj. na znam da li joj je takav samo analogni izlaz i kako bih to mogao da resim???? kad nakacim monitor na lap top sve je u fulu. +:brzina, ..... -:baca senku

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan