logo
x3mer

Gigabyte GV-NX73T256P-RH 256MB DDR2

28.03.2007. @ 12:22   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

kartica je extra! sljaka odlicno, ali se mnogo greje (do 85 stepeni!) Tacno je da joj to nista ne smeta, ali ja sam ipak stavio jedno maaalo kulerce (lako se srafi jer ima hladnjak preko cele kartice) i spustio mu je temperaturu za 35 stepeni !!! ...tako da to svima toplo (tj hladno) preporucujem. -:greje se

7 komentara

x3mer
28.03.2007. @ 12:26 #81486436

a da.. i bez ikakvih problema radi na 500:450 +:solidno klokovanje

x3mer
28.03.2007. @ 12:27 #0cd1fe2e

kartica je extra! sljaka odlicno, ali se mnogo greje (do 85 stepeni!) Tacno je da joj to nista ne smeta, ali ja sam ipak stavio jedno maaalo kulerce (lako se srafi jer ima hladnjak preko cele kartice) i spustio mu je temperaturu za 35 stepeni !!! ...tako da to svima toplo (tj hladno) preporucujem. -:greje se

alex
21.06.2007. @ 13:01 #05b2fdef

Sljaka sasvim dobro za grafiku u svojoj klasi, za mene koji nemam prevelike prohteve je odlicna kartica. Jedina mana je sto integrisano hladjenje nije dovoljno za letnje dane, sto znaci mora dodatni kulercic. +:sasvim dobro radi -:visoka temperatura u letnjim danima :-)

Vasa
22.08.2007. @ 18:05 #c7a6e1ab

Uzeo sam je pre par dana i sve što napisaše o njoj stoji. Jedino mi je po defaultu clock 450MHz jezgro, 400MHz memorija. NX73T256P-RH. To je valjda ta. Ali otkud onda opis da radi na 350MHZ? +:Stabilnost

dejan
11.06.2008. @ 09:32 #453a8b0a

Odličan izbor, odnos cena - kvalitet. Ugradjivala se u Mackove koji su predvidjeni za grafiku... +:odnos cena kvalitet, stabilnost, kvalitet izrade -:nisam primetio

joske
16.10.2008. @ 19:07 #4f3b8e07

Dobio sam je od drugara pre 2 dana, probao da zaigram GTA Vice City i radila je kako-tako na nekim srednjim detaljima oko 10 minuta, a onda je pocela da se pregreva. Mom drugaru sam vratio taj otpad, a ja sam opet metnuo moj GF6600gt nazad :) -:ima, na kvadrat

KIle
21.10.2008. @ 16:40 #a17530cd

Karta je odlicna,za svoju cenu je nenormalno dobra,shljaka vecinu igra na max bez ikakvih problema osim sto se greje dosta mada joj to nije smetalo. -:Nisam primetio

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan