kartica je extra! sljaka odlicno, ali se mnogo greje (do 85 stepeni!) Tacno je da joj to nista ne smeta, ali ja sam ipak stavio jedno maaalo kulerce (lako se srafi jer ima hladnjak preko cele kartice) i spustio mu je temperaturu za 35 stepeni !!! ...tako da to svima toplo (tj hladno) preporucujem. -:greje se
a da.. i bez ikakvih problema radi na 500:450 +:solidno klokovanje
kartica je extra! sljaka odlicno, ali se mnogo greje (do 85 stepeni!) Tacno je da joj to nista ne smeta, ali ja sam ipak stavio jedno maaalo kulerce (lako se srafi jer ima hladnjak preko cele kartice) i spustio mu je temperaturu za 35 stepeni !!! ...tako da to svima toplo (tj hladno) preporucujem. -:greje se
Sljaka sasvim dobro za grafiku u svojoj klasi, za mene koji nemam prevelike prohteve je odlicna kartica. Jedina mana je sto integrisano hladjenje nije dovoljno za letnje dane, sto znaci mora dodatni kulercic. +:sasvim dobro radi -:visoka temperatura u letnjim danima :-)
Uzeo sam je pre par dana i sve što napisaše o njoj stoji. Jedino mi je po defaultu clock 450MHz jezgro, 400MHz memorija. NX73T256P-RH. To je valjda ta. Ali otkud onda opis da radi na 350MHZ? +:Stabilnost
Odličan izbor, odnos cena - kvalitet. Ugradjivala se u Mackove koji su predvidjeni za grafiku... +:odnos cena kvalitet, stabilnost, kvalitet izrade -:nisam primetio
Dobio sam je od drugara pre 2 dana, probao da zaigram GTA Vice City i radila je kako-tako na nekim srednjim detaljima oko 10 minuta, a onda je pocela da se pregreva. Mom drugaru sam vratio taj otpad, a ja sam opet metnuo moj GF6600gt nazad :) -:ima, na kvadrat
Karta je odlicna,za svoju cenu je nenormalno dobra,shljaka vecinu igra na max bez ikakvih problema osim sto se greje dosta mada joj to nije smetalo. -:Nisam primetio