logo
Dj Fiki

Gigabyte GV-NX79G256DP-RH 256MB DDR3

23.05.2007. @ 16:11   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Nemogu da verujem da joj jos nije pala cena.Ja sam za nju dao 210 evra a ovde je 211,jos pre 2 meseca!!! +:Necujna,brza i snazna i jos joj nije pala cena!!! -:Za sada nista!!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan