Veoma stabilna, fina, tera igre savrseno na neki medium ili high... Uz 1024x768... To bi bilo to. Moze i 1280x1024 ali vec cete osetit pad frame-ova... +:Hladjenje, veoma tiha. -:Nije za neko preterano izivljavanje u igrama
Pripada novijoj generaciji vga-dx10,pixel shader 4.0...veoma blizu 8600GT tehnologiji cak negde i bolja,mada sa nekoliko tehnickih nedostataka da bi mogla da se meri sa doticnom 8600GT.Kao cena duplo isplativija nego bilo koja druga nvidia karta,ako vam treba za tv novije igre...a pored svega ne nervira jer je tiha do zla boga. +:Hladjenje,cena,fino gura novije igre-nije za bacanje -:Problematican frame u nekim igrama na vecoj rezoluciji
Updateom najnovijih drajvera postize od 10-20% ubrzanja u novijim igrama... Sve ostalo kao u prethodnim komentarima. +:tiha, brza
Stabilan Rad,Tiha, Može dosta novih Igara da pogura NoProblemo. Sve u svemu za sada najbolja Grafička kartica koju sam kupio . +:Stvarno Odlična Kartica. -:No Comment
Generalno sam prezadovoljan sem sto sam imao problema sa grejanjem cak neverovatnih 124C! posle cega jes frizovala sliku i skucala sistem. E onda sam dodao tri kulera i resio situaciju. Sada radi na 65C. +:Sve radi bez problema -:greje se dosta
Tiha, naravno da je tiha kad nema kuler!!!
za sada tera crysis 2 .nfs shift 2 .pes 2010 -:greje se
za sta mu sluzi ovaj cip na Vrhu ovaj CN2.hvala