logo
Boris

Gigabyte GV-NX86S256H 256MB DDR3

24.09.2007. @ 16:45   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Sve igrice mi rade na maksimum.Imam proc. na 2800 sempron,1gb ram memorije i ploca gigabyte k8n-e.Kupio sam igricu BIOSHOCK i radi mi na maksimum. +:Odlicna graficka -:Nema losu stranu

11 komentara

Kecman_SD
26.09.2007. @ 01:11 #724e9b5a

kartica je super, prevashodno zbog toga sto je najjaca u seriji 8600GTS jer je za razliku od ostalih proizvodjaca, ova fabricki klokovana na 675Mhz/2Ghz, dok su kartice ostalih proizvodjaca na optimumu od 576/1.4. inace, kad se kartica zalaufa pri maximalnom teranju neke jbno zahtevne igre, pocinje rad hladnjaka koji se zaista cuje ali glasnim zujanjem. ko nema para za 8800 kartice, ova gigabajtova 8600GTS mu je najbolja nvidia, solucija! +:kvalitet hladjenja i fabricki klok -:zujanje pri hladjenju

ParadoX
01.10.2007. @ 15:50 #388e5995

Sacekaj igru Crysis pa probaj da je "naguras" tako kao BioShock koji trazi -> CPU - Pentium 4 2.4GHz Single Core processor System RAM - 1GB Video Card - Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550). +:solidne performanse -:zujanje hladnjaka

tonny
26.11.2007. @ 01:27 #187989de

šta da vam kažem ,vredi svaku paru...imao sam 6600,6600le.7600gt,2600xtddr4,ali ova je zaista vrh.Stabila u radu, ne čuje se zujanje hladnjaka bar kod mene,sve igre su na maksimumu...moja preporuka,srećno!!!!! +:kartica je vrh -:za sada nema minusa

Pedja
03.12.2007. @ 09:57 #86a66fc0

Imam ovu grafiku dva meseca,posle sedam dana koriscenja sam morao da stavim kuler na levu stranu kucista, jel se grafika grejala i na 95 stepeni tokom duzeg igranja. Sada ne prelazi temperaturu od 65- 70 stepeni, i verujte mi da ne baguje i guta bukvalno sve sto se na trzistu igara moze pronaci. Grafika je zaista odlicna ali kupite jedan kuler od 300-400 dinara i stavite na kuciste sa leve strane. +:Sve igre rade na full detaljima -:Greje se

djuro
05.02.2008. @ 15:05 #09337fd2

nisam verovao sta mi je kupio komsija .... mislio sam da je sra*e al masina je nenormalna sve oce i sve radi NISTA nece da pita... extra masina MEGAPREPORUKA MEGA ko nema love za 8800 gt od ovoga nema bolje.... +:nema dalje za ove pare.... -:jedino palit sonic+

zoka
06.03.2008. @ 11:46 #564ec5ea

ako se ne zna od 100 porucenih na lageru u jednoj firmi 87 vraceno u toku prvog meseca,dok radi radi beprekorno ali je hladjenje lose uradjeno +:odlicna -:dok ne crkne

loopfreak
23.05.2008. @ 16:03 #1304c50b

Samo ne vidim poentu kupis grafiku sa pasivnim hladjenjem da bi bila tiha , onda shvatis da ti greje ceo sistem nenormalno i onda kupis kuler? -:hladjenje

Gale
16.06.2008. @ 14:11 #ea0a9af1

Temperatura je isla do 89 stepeni, pekao sam tost na njoj, dok na bocnu stranicu kompa, naspram nje, nisam stavio ventilator od 9 Cm. Sada mi temperatura ide maksimalno do 55 stepeni. To mi je jedini fan u kompu. Sto se tice karakteristika, odlicna je, sa svim novim igrama izlazi na kraj vec 6 meseci. +:dobre performanse -:Grejanje, odnosno hladjenje kartice

bogdan
27.08.2008. @ 22:53 #21baa5bb

Uzeo sam je kad sam kupovao ceo nov racunar, znaci skoro odmah pri izlasku....ni sa jednom igrom nisam imao problema otkad je imam. Hladjenje je super, vi ko da ne citate uputstvo koje dobijete uz nju, jednostavno je dizajnirana da joj treba dodatni kuler u kucistu, jbg, tako ti je sa pasivnim hladjenjem...to zujanje ne potice od hladjenja vec od napona, vuce malo vise struje, zavisi od napajanja, meni se barem ne cuje. Ovo nije klokovana verzija, vec default...klokovana ide na 700MHz za proc i 2100 za DDDR3. Iako imam para za 8800GT, ili 9600GT jos ne vidim razlog za promenu. Toliko od mene. +:Odlicne performanse, sto noviji drajveri to veci fps -:nisam nasao

Pretprians
09.03.2009. @ 10:09 #89a78492

Imam je već 8 meseci i šta joj sve nisam radio, ali sam ispošto uputstvo proizvođača o hlađenjiu kućišta. Njena radna temperatura je oko 50 stepeni celziusa, malo dodatnog hlađenja i radi ko sat. Terala je i do 90 stepeni pri ozbiljnom opterećenju, ali sad sa bočnim hladnjakom od 12cm i sa priručnim termo regulatorom za njegovo paljenje više nemam brige. Pozz +:Odlične performanse -:teže se montira u pojedina kućišta

cile
11.07.2010. @ 12:35 #bacc278f

pozdrav ljudi....imam problem sa ovom karticom....nece da baca sliku na monitor...a koliko vidim kartica se greje al nikako da pokaze sliku....jel neko ima neki predlog...skupo sam je platio po izlasku a zao mi da menjam...odlicna je!pa ako neko moze da mi pomogne!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan