logo
laza

Gigabyte GV-NX86T256D 256MB DDR3

21.07.2007. @ 14:25   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

kartica radi eksra nfs carbon radi na maksimumu i sve je tecno uopste nesecka jedina mana je hladnjak koli nehladi dovoljno, imao sam muke da namestim ventilatore po kucistu. Najniza radna temperatura sa ukljucenom klimom u sobi je 63c sobzirom da je napolju bilo preko 35c a kada se optereti onda dolazi i preko 80c +:odnos cene kvaliteta -:malo kvalitetniji hladnjak manji da su stavili a jedan jaci ventilator

10 komentara

nikola
04.08.2007. @ 13:56 #228fdf58

vredi za te pare i ima oko 5000 poena u 3d marku 06 +:radi odlicno dok se ne zagreje cak i test drive radi na high detalje i stalker -:treba imati mnogo dobar kuler i napajanje od 500w

vlada
29.12.2007. @ 20:17 #544b11e4

Ova kartica je fenmenalna meni sve igre do sada rade na high ( cod4,pro street,crysys,bioshock)Nikola uopste ne mora napajanje od 500 w ja imam 380 pa radi odlicno.a ne greje se puno jer je meni kuciste od nekog materijala sto ne preima spoljasnu toplotu pa ga graficku hladi on +:jedna od boljih kartica

Alex
01.05.2008. @ 23:32 #dc989e59

Sve igrice mi rade na high,mislim da za ove pare nema bolja i to sa pasivnim hladjenjem.POZ +:Radi perfektno -:nema mane

pop
02.07.2008. @ 12:58 #d727cfc0

neispravna zavojnica na celoj seriji cuje se gore nego da ima ventilator +:dobre porformanse za te pare -:buka u 3d

rale
03.07.2008. @ 20:09 #c2c29e3f

savrsena graficka,sve radi na high,sve super,ali se greje ko ludo,mozete kajganu da spremate na njoj,znaci uz nju,morate da kupite jos 10 ventilatora ako zelite da potraje njen zivotni vek...ja je 'ladim sa jednim ventilatorom za prostorije... +:sve,strava -:greje se mnooogo

rale
03.07.2008. @ 21:02 #13605790

opet ja...ovo je strasno,igram,igram,i samo odjednom restartuje se...(to nije bilo dok je nisam imao)a imam je svega 5 sati i to mi se vec 2 puta desilo!Koji je mozak ovo pravio a da nema veltilator(normalno hladjenje)nego metal.... +:grafika

rale
04.07.2008. @ 19:45 #d943b5ac

instalirao sam nov windows i sad radi ok,ne restartuje se vise,ali i dalje je drzim pod veltilatorom...rade sve igrice... +:grafika -:plasim se toplote

rale
15.07.2008. @ 12:17 #3a65ef0f

Opet ja...nove informacije...imao sam hrabrosti da je pustim da radi bez hladnjaka(mislim na onog za prostorije),i igrao sam assassin's creed na najvece detalje,i radi sve super,ne secka,ali kad sam izasao temperatura je bila 101C,radi i dalje,ali kolika temperatura!!!Ovako sve je super,jedna od najboljih....

Ivan
14.08.2008. @ 14:01 #a9f22167

Posedujem ovu grafu i sto se tice grafike zadivljen sam jer je cudo da za ove pare mozes da teras npr Crysis na high detalje, a sve ostale do sada novije koje sam probao terao na max... Super je ali jedina mana kao sto vidim da se vec neko zalio na to je da se dosta greje, imam isti problem ka o neki, teram neku zahtevnu igru, igram igra i ugasi se racunar... za nju bi trebalo da u kucistu ima dobar protok vazduha ali ja u mojoj sauni o tome mogu da sanjam dok ne stavim izolaciju... Mada ne brine me toliko trenutno jer je podesena da kad dodje do odredjene temperature tj do nekog proseka, da se ugasi sasvim normalno.. ali sve u svemu ko ima skracen budzet ovo je preporuka! +:Cena, perfomanse -:dosta se greje

Alex
04.11.2008. @ 18:16 #e209dacf

Kupio sam graficku pre godinu dana sve je bilo super igrice je gurala super(medal honor,grid,lost planet,pes08) medjutim pre mozda mesec dana pocela je nenormalno da se greje 50-80 stepeni pa cak i da se komp restartovao kada bih ukljucio Pure,Pes 09,Flet Out...Onda sam dosao na ideju da na graficku jednostavno zasrafim kuler i bingo.Temperatura sada skoro da ne mrda sa 40 stepeni a kuler jednostavno zastafite na ona rebarca od plastike.Ko nema pare za 9600 a hoce da steka pare za nesto drugo pravo resenje.POz svima!!!!!! +:tiha,i jos nesto sto sam sada zaboravio... -:greje se ali...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan