logo
bojan

Gigabyte GV-NX86T256H-ZL 256MB DDR3

30.11.2007. @ 12:35   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

kartica je veoma dobra sto se tice performansi, ima dosta mesta za klok zbog veoma dobrog hladjenja, po defoultu nije 5401190 kako je napisano vec 6001440 +:veoma tiha za sad odlicna -:nema za sad

5 komentara

stefan
13.02.2008. @ 11:48 #fbfe403b

Da li se uz karticu dobija i cooler ??? Ova moja ga nema,tako da se desava da se nakon duzeg igranja pojavljuju prekidi koji su sve godi i gori. +:za sada ok -:cinimi se hladjenje

KKD
26.04.2008. @ 15:19 #43974d2e

Poseduje Zalman kuler... Poput Zalman Fatal1ty FS-V7 ima ga i na ITsvet-u.. Bez cene... Hladi po potrebi... Dobija se Neverwinter Nights 2 uz graficku.. Sve na HIGH ragi glatko... Preporke... +:karakteristike + dobro hladjenje...

gm
13.05.2008. @ 15:26 #40dc35af

koliko stvarno kosta u Gigatronu na brdu platio sam 6800 a ovde pise 73.22e sta je stvarna cena a i nemoze preko600/1100 -:zuji na staryu craysisa(neznam kako se pravilno pise)

Miodrag
24.10.2008. @ 01:50 #bddb2930

kartica je za izbegavanje zbog vise stvari. kao prvo nema 6 pin napajanje te pored odlicnog antecovog napajanja povremeno "glavi" ali to je vec simptom kod dosta nvidinih kartica. drugo, dosta igra radi nestabilno i kartica zahteva pronalazenje povoljnih drajvera za skoro svaku igru po na osob. trece i poslednje je da ovo nije obicni 8600gt iz gigabajtove ponude sa zalmanovim hladjenjem vec totalno novi model i sam proizvodjac je digao ruke od istog. na stranici proizvodjaca za bios kartice stoji "comming soon" jos od 2007. godine... jasno se moze videti iz foruma i oglasa da dosta ljudi prelazi na atijeve kartice - nvidia izgleda da ima gomilu problema za koje nema resenja ni u najavi... +:hladjenje -:napajanje, stabilnost, bios

Nikola
01.03.2009. @ 17:32 #3ff6441a

Novije igre gura na high, a takodje radi stabilno u programima kao sto su 3DS Max i Maya +:dobre performanse + dobro hladjenje -:Potrebno vam je 2gb ram memorije, da bih iz nje izvukli maksimum

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan