Malo je sporija ali fura sve igre
Imam ovu graficku kartu vec dve godine i radila je super ali u poslednje veme kada igram 3d igre slika mi se prosto zaledi ili se pojave kockice.instalirao sam nekoliko novijih i starijih drajvera za ovu graficku ali nista opet isto.
Stavi jednu 12-ticu kuler na nju tacno pase na hladnjak i to ti je resenje za tvoj problem posto se kartica pregreva pa ti se samim tim i slika zaledjuje nije ti to do drivera! nego do hladnjenja! pozz Mito ;) jos nesto vrati stare drviere dobri su nemoj da eksperimentises,moja preporuka. +:ZA Mitu**********
imao sam je godinu dana i prodao je...meni se dobro pokazala mada je grijala kao luda :DDDDD mogao sam palacinke pravit na nju :DDD na crysis igri mi se desavalo da mi neke defektne boje iskoce...kao kockice...al to je do pregrijavanja...i jos nesto ...na njoj koristite samo fabricke drajvere,ne eksperimentisite... +:u svojoj klasi najbolja...
Jel moze neko da mi kaze koliko zahtevne igre mogu da igram sa ovom karticom jel mogu da pokrecem igre kao Prototype, Call of Duty VI, Crysis i Crysis 2, Counter Strike Source, Half Life 2, Left 4 Dead, mislim da se shvatili poentu... ja sam ozbiljan gamer i samim tim mi treba ozbiljna graficka sa kojom igre nece da mi seckaju i baguju, grejanje same graficke nije problem, naci cu nacin da je "oladim" Hvala unapred :)
Resio sam problem,nije bio problem u grafickoj nego se prasina nakupila oko kulera procesora.jednostavno kuler nije mogao da ohladi procesor,ocistio sam prasinu i vec mesec dana nije bio ni jedan problem.graficka se cuje kada igram 3d igre pisti tiho.e da stavio sam kuler 8cm od nekog starog napajanja ispod silent pipea,sada je za 15c hladniji.