logo
Milojca

Gigabyte GV-NX88U768H-B 768MB DDR3

31.01.2008. @ 22:31   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

koliko trosi vode na 100 sati, ovako mi nesto treba za zastavu, kupujum cim prdam tri krave i malo pozajmim od tate, da u zdravlje zamenim 8600GT +:Ma dobra je, nije losa -:Mnogo trosi vode, cena

3 komentara

Addicted
07.02.2008. @ 20:00 #d0112893

Ova kartica jede Gorile za Dorucak i cepa dinosauruse na komade !!! -:treba joj 1024MB i 1024bita

Rade
21.02.2008. @ 00:04 #98cf0a29

Prvom prilikom cim dobijem na nekoj nagradnoj igri,mozda bude i loto,uzimam dve , neka se nadje najjaca graficka 384 bit,wow +:fenomenalno -:moze da se kupi

Undying
05.03.2008. @ 19:07 #bbac8806

Neisplativa graficka skupa i pomalo prevazidjena... ATI HD 3870X2 je jeftinija ali dosta bolja graficka koja je trenutno No1! (cekajte 9800seriju) +:Performance

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan