logo
mika

Gigabyte GV-R96P256D 256MB DDR

08.03.2007. @ 08:55   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

odlično resenje za agp za prihvatljivu sumu novca, odlicno gura sve igrice i vrlo je blizu modelu 9600XT po performansama, a za manje para! +:performanse, mogucnost clock-ovanja sa fabričkim sofware-om -:pasivno hladjenje

3 komentara

Sale
12.03.2007. @ 19:31 #62fce7f6

Graficka je ubica. Kida koliko je dobra. Cupa dzigerice... Svaka preporuka...Za ove pare, nema bolje... +:odnos cena/performanse -:agp, pasivno hladjenje(ako je to u opste mana)

Fahrenheit
04.04.2007. @ 10:58 #b8d0f189

Ljudi,ova graficka je extra,za ove pare se zaista isplati,imam je oko 8 meseci i sve radi kako treba.Overclock-uje se sa fabrickim software-om.Ne znam sta drugo da kazem.Sale-mika je upravu u svemu. +:Odnos cena/performanse -:Nista posebno

Aleksandar
25.07.2010. @ 18:36 #55c63b95

Koliko kosta sada ova graficka ???

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan