odlično resenje za agp za prihvatljivu sumu novca, odlicno gura sve igrice i vrlo je blizu modelu 9600XT po performansama, a za manje para! +:performanse, mogucnost clock-ovanja sa fabričkim sofware-om -:pasivno hladjenje
Graficka je ubica. Kida koliko je dobra. Cupa dzigerice... Svaka preporuka...Za ove pare, nema bolje... +:odnos cena/performanse -:agp, pasivno hladjenje(ako je to u opste mana)
Ljudi,ova graficka je extra,za ove pare se zaista isplati,imam je oko 8 meseci i sve radi kako treba.Overclock-uje se sa fabrickim software-om.Ne znam sta drugo da kazem.Sale-mika je upravu u svemu. +:Odnos cena/performanse -:Nista posebno
Koliko kosta sada ova graficka ???