logo
Tutsi

Gigabyte GV-RX165P256D-RH 256MB DDR3

29.05.2008. @ 18:54   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Pitanje je kako je s grejanjem i sl. Nije sve u megahercima. :) +:Za male pare 600/1400 256ddr3 128bit -:Priča se da je loša, Direct X 9.0

2 komentara

Goxi
11.10.2008. @ 18:34 #682b9ccb

Sa ovom kartom , evo i dan danas .... mogu opusteno da teram 70%,80% novih igara na 1024 x 768 , medium detalji , bez AA i slicnih stvari. PES 2009 demo (cracked) , ni da stucne na high detaljima i 1280 x 1024 rezoluciji. Cena joj je strasno pala , pre nekih 5,6 meseci nije je bilo ispod 5000 dinara ... a pre 10 meseci 8000 dinara. Uopste se ne greje , ali topi sve oko sebe (silent pipe) , tako da bez chasis fan-a .. nekog poveceg bolje da se ne zatvara kuciste. Treba ovih dana da je zamenim za neki Radeon HD 3870. Sve u svemu .. odlicno me je sluzila . +:za smesne pare 600/1400 256 ddr3 128 bit-a + silent pipe 2 + civilization 3 -:Pod full loadom ... nenormalnu kolicinu temperature oslobadja u kucistu

Johnny
14.01.2009. @ 12:11 #670fffb7

Hlađenje je ok, bar kod mene, zna da se greje malo više ali je savršeno tiha, i u odnosu na moj prethodni 6600GT koji se nešto manje grejao ali zato bio bučan do bola je neuporediva. Dx9 je problem ko hoće da prži najnovije igre ali taj neće da daje 30 evra za VGA. : ) +:Brzina, za te pare nema bolje -:DirectX 9, ali ko ne juri Dx10 ovo je extra ulaganje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan