Kartica koja ima dobre karakteristike, ali izgleda da ima probleme sa hlađenjem. Naime imao sam dve kartice koje su mi posle nedelju dana rada počele da blokiraju sistem. Temperatura do kojese zgreje ide preko 100 stepeni. Nadam se da će biti treća sreća , a onda možda je i pohvalim -:Pokazala se lose
pukla posle 3 meseca.Merenje bilo na oko 75 stepeni na desktopu -:mnogo se greje
Odlicna kartica ako niste neki igrac, mada mogu da se igraju i igre dosta solidno, probao GoW i UT3, obe igre lepo rade, doduse, karticu sam klokovao na 850/850, radila je stabilno. Problema sa pregrejavanjem nema ukoliko vam je kuciste lepo provetreno. +:Necujna
U ovoj klasi nema bolje, GDDR3 memorija, radni takt, klokovanje.... Problom se ocigledno javlja kod ljudi koji nece da poptrose novac na malo bolje napajanje i kuciste sa dobrim provetravanjem. Temperatura kartice ni leti ne prelazi ekstremne temperature, sve nove igrice sa njom rade savrseno. Dakle ako kupite dobru plocu, procesor i graficku, otvorite se i za malo bolje napajanje i kuciste, usteda na ovakvim stavrima rezultira losim iskustvima sa radom racunara pod opterecenjem! +:extra kartica za male pare, dobro klokovanje -:ama bas nista
kod mene radi godinu dana zagreva se do 50 stepeni,ako moze neko da mi kaze kako se klokuje i na koliko je majbolje hvala!!! +:odlicna
kod mene radi godinu dana zagreva se do 50 stepeni,ako moze neko da mi kaze kako se klokuje i na koliko je majbolje hvala!!! +:odlicna
koja je bolja GeForce 8600gt isto od gigabayta ili ova ? -:greje se
To su ti dve iste kartice samo sto je jedna 8600gt a druga 2600XT obe rade na 256mb/128bi dde3 memorije ;) +:Za Marfija ***
Jel ima neko da mi posalje driver za ovu graficku ali onaj sa CD-a sto se dobije uz nju. Skinuo sam sa gigabytovog sajta driver i nije kompletan, nema PODESAVANJA. Skinuo sam i sa ati- jevog sajta i taj mi zakucava masinu na XP-u.
imam CD original kako mogu da ti pomognem?
skini ati drajvere verziju 10.9 i radice ok sve