logo
Mile J

Gigabyte GV-RX26T256H 256MB DDR3

23.10.2007. @ 08:35   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Kartica koja ima dobre karakteristike, ali izgleda da ima probleme sa hlađenjem. Naime imao sam dve kartice koje su mi posle nedelju dana rada počele da blokiraju sistem. Temperatura do kojese zgreje ide preko 100 stepeni. Nadam se da će biti treća sreća , a onda možda je i pohvalim -:Pokazala se lose

10 komentara

Artis
28.04.2008. @ 22:27 #1d682103

pukla posle 3 meseca.Merenje bilo na oko 75 stepeni na desktopu -:mnogo se greje

Gari
23.05.2008. @ 15:11 #081887cd

Odlicna kartica ako niste neki igrac, mada mogu da se igraju i igre dosta solidno, probao GoW i UT3, obe igre lepo rade, doduse, karticu sam klokovao na 850/850, radila je stabilno. Problema sa pregrejavanjem nema ukoliko vam je kuciste lepo provetreno. +:Necujna

PaJa
13.12.2008. @ 17:46 #00574fee

U ovoj klasi nema bolje, GDDR3 memorija, radni takt, klokovanje.... Problom se ocigledno javlja kod ljudi koji nece da poptrose novac na malo bolje napajanje i kuciste sa dobrim provetravanjem. Temperatura kartice ni leti ne prelazi ekstremne temperature, sve nove igrice sa njom rade savrseno. Dakle ako kupite dobru plocu, procesor i graficku, otvorite se i za malo bolje napajanje i kuciste, usteda na ovakvim stavrima rezultira losim iskustvima sa radom racunara pod opterecenjem! +:extra kartica za male pare, dobro klokovanje -:ama bas nista

stanke
01.10.2009. @ 17:07 #e9d833f7

kod mene radi godinu dana zagreva se do 50 stepeni,ako moze neko da mi kaze kako se klokuje i na koliko je majbolje hvala!!! +:odlicna

stanke
01.10.2009. @ 17:18 #e9c4fed6

kod mene radi godinu dana zagreva se do 50 stepeni,ako moze neko da mi kaze kako se klokuje i na koliko je majbolje hvala!!! +:odlicna

marfi
09.11.2009. @ 02:39 #a8307fce

koja je bolja GeForce 8600gt isto od gigabayta ili ova ? -:greje se

Dark Lone
24.11.2010. @ 16:56 #4eaf8e25

To su ti dve iste kartice samo sto je jedna 8600gt a druga 2600XT obe rade na 256mb/128bi dde3 memorije ;) +:Za Marfija ***

Djole
06.02.2011. @ 09:48 #c79554fb

Jel ima neko da mi posalje driver za ovu graficku ali onaj sa CD-a sto se dobije uz nju. Skinuo sam sa gigabytovog sajta driver i nije kompletan, nema PODESAVANJA. Skinuo sam i sa ati- jevog sajta i taj mi zakucava masinu na XP-u.

sd
09.02.2011. @ 23:53 #7a2cfb3f

imam CD original kako mogu da ti pomognem?

zoran
16.02.2011. @ 11:04 #91c92f0e

skini ati drajvere verziju 10.9 i radice ok sve

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan