logo
LosHm1

Gigabyte NX8600GT 512MB GDDR2

21.07.2011. @ 18:11   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

imao sam ovu grafinju godinu ipo,garantujem za 128 bita grafinju bolju ne mozete nac...mana joj je ovaj pleh na njoj :D ako ocete da ocuvate komp morate sve zice odaljit od nje :D +:dx10,cijena -:zagrijavanje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan