21.07.2011. @ 18:11 #Komentar #Grafička karta #Gigabyte
imao sam ovu grafinju godinu ipo,garantujem za 128 bita grafinju bolju ne mozete nac...mana joj je ovaj pleh na njoj :D ako ocete da ocuvate komp morate sve zice odaljit od nje :D +:dx10,cijena -:zagrijavanje