Za prosecnog korisnika dovoljno dobra i jeftina :)
Bio sam skeptican kako ce da tera novije igrice,ali iznenedila me je pozitivno.Imam celeron e3300 i mislio sam da ce ova grafa da ga guši ali teram lagano na High Crysis i COD4.
Jel imas procesor intel dual core E3300 2.5GHz?
milos milic@ Da imam intel celeron dual core E3300 2.5GHz
Alex daj nemoj da lazes da gura crysis na high, mozda cod 4 ali crysis sigurno NE...
da li ova grficka moze da pokrene u nizim detaljima i rezolucijama aliens vs predator,modern warfare 2,gta4,formula 1 2010,...molim vas da mi odgovorite sto pre jer planiram da je kupim
Dodaj još malo i uzmi 4650.
Moze, ali bolje ganjaj 4650 ili nesto polovno, moze za 40 evra da se uzme 4670 sa garancijom,koja te sve igrice lagano gura....
da li moze sa ovom grafickom da se igraju nove igrice 2010
Dusane mogu da se igraju nove igrice..ali u sa smanjenim detaljima....:)))
za tu cenu ne mozete naci bolje moze da potera pes na high ali slabo koju igru moze na high za gaming ni malo +:odnos cena i kvalitet su tacni
NEMOJTE NI SLUCAJNO KUPOVATI OVU GRAFICKU NITI 4550 DNO DNA SAMO MUKE I PSOVANJE NAJGORA JE IMAM JE 4-5 GODINA NAJGORA U SVOJOJ KLASI BOLJE USTEDITE NA RAMU I HARDU I KUPITE BOLJU GRAFICKU -:lagovi fps uvek u padu i porastu nema kontinuitet ocaj
Zanima me da li moze da gura dotu2, na high naravno.
Pad fps-a sto se tice kod nas gejmera,za obicne potrebe je dobra cena kvalitet,ali ko god misli da je stavi u konfiguraciju da bi igrao bilo sta nemojte da vas zavara sto pise 512 +:/nisam primetio -:Pad fps-a mnogo muka
Najveci problem je 64 bitna magistrala,mada, ima odlicnih igara koje igra,need for speed most wanted,crysis 1,prototype,singularity,Brother in arms,mada,imate polovno puno bolje... +:Solidna -:ima puno boljih
Jel bih mogao sa ovom grafickom da furam Rome Total War 2?
Imala sam ovu graficku 5 godina.Mogu reci da me je sluzila dosta dobro.Mada nije terala igrice na high kao sto je GTA 4,Tomb Raider,Assassins Creed itd.Ipak njeno vreme je odavno proslo...Ima jako puno boljih naravno...
Koristio je sa celeronom E 330 i 3 Gb ddr2 ram, gura starije igre na medium, novije na low podesavanjima, ali ne sve. MW2 recimo pokrece, kad uletim u dim, secka. Novije zahtevne jednostavno ne pokrece. Inace prilicno stabilna karta koja se malo greje i ne baguje. +:Odnos cena/kvalitet -:Za ove pare nema
vrednost je 2000,sve pohvale,zbog nje imam misljenje da je ati bolja kompanija od nvidie,jer 9600gt gejmerska mi se u praksi pokazala slabije iako je daleko i po spec i ceni jaca +:counter mi bolje radi nego na 9600 gt -:nema ventilator
Imam ovu grafu vec 5-6 godina.Znaci sve pohvale.Terao sam fifu14 na high isto tako i pes15 :) Igrao Medal of Honor Warfighter,ac3,gta4,nfs mw12...Znaci moze da vuce svaku novu igricu koja ne trazi DX11.Posle ovoliko godina ne znam ni kako radi vise +:Sve pohvale -:Nema mane
Zaboravio sam,NFS MW3 na high bez laga,pikao rome total war2 kad je izasao...