Pa ovako , imam je vec mesec dana , prilicno je jeftina , istina 64bitna je , i to me bash plashilo pri kupovini , medjutim prijatno sam iznenadjen, pes 2010 na rezoluciji 1280 x 1024 na high radi savrseno ... znam da to nije zahtevna igra , ali samo sam to probao ... glupo mi je da vam kazem da mi counter strike 1.6 radi fino :D +:za sada sve ok
danas sam uzeo kofiguraciju sa ovom grafickom medjutim prvobitno mi je prodavac u kofiguraciju uracunao 5450 na 1GB.kada sam danas otisao u prodavnicu video sam da je ova ubacena.Oni su pokusali da me ubede kako je ova "bolja" i da to sto je na 512 ne znaci da losije radi.Ceo dan uporedjujem karakteristike i cini mi se da sam izigran jer je i sama razlika u ceni 15-17e...POMAGAJTE
Ne znam razliku u testovima odnosno kkoja je jača, ali znam da 5450 ima DX11 koja ova nema, i sama činjenica da si dobio jeftiniju grafičku znači da imaš prava da se žališ.
Da li radi na Windows 7 64-bit? +:Silent, HDTV
uzeh je jutros...RADI i na Win7 64 bit i na XP SP3.....samo sam je malo preskupo platio,u Grapollo Group- 4.700 din....malo sam pozurio,ali sam zvao Gigatron i jos par firmi koje se reklamiraju da je imaju po nizoj ceni,medjutim koga god da pozoves - ili je nema trenutno na lageru ili "evo taman smo danas prodali poslednji komad" i sl....elem...karta je ODLICNA, ima HDMI izlaz,Vga i DVi konektore i jeste da ima 512 MB RAM-a, ali je u pitanju DDR3,tako da je stvarno za taj novac (40 tak evra) odlican izbor....meni licno treba samo zbog slike,jer se bavim audio produkcijom, ali poterao sam malopre " Saboteur" igricu u 1024 x 768 rezoluciji, leti kao blesavo,probacu i u malo jacoj rezoluciji,pa javljam....a to nisam mogao da igram na karti sa 8400 chipset-om...eto cisto radi poredjenja....meni je extra sto je Silet-cooler varijanta, zbog rada sa muzikom,gde se trazi tih komp,ali sam ipak stavio jedan Noctua 12 izlazni cooler da izvalaci toplotu iz kucista.
@miki vrati im tu karticu i trazi da ti daju tu koju su napisali u konfiguraciji...to je tvoje pravo i insistiraj...jeste da je ovo solidna karta, ali budimo reaalni- 5450 chip sa 1 GB RAM-a je ipak klasa vise od ove.... trgovci su standardno dzukele i glume da su potkovani znanjem Bogom danim i imaju cesto i takav arogantan stav prema nesigurnim kupcima...u prevodu - ZEZNULI su te u vezi onog sto pise i onog sto su ti upakovali...idi obavezno reklamiraj im i zapreti trzisnom inspekcijom....nece to hteti sigurno da rizikuju radi 15-tak evra razlike... pozdrav
da li je dobra za igrice
da li bi mogao da poteram cod4 modern warfare 2 sa amd procesorom AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.2GHz Box 1MB i giga rama hvala unapred
Možda bi i mogao na slabijim podešavanjima, ali ti je bolje da uzmeš 4650/4670 koje su više za igrice.
Da li ova graficka ide na plocu MSI G31 TM - P21 sa 2gb ddr2 memorije i E3300 2.5 Ghz ,ili koju preporucujete a da je oko 40 €...
da li ova graficka moze na plocu GA-M61SME-S2L i ako mozete recite mi neki dobar procesor do 50 evra za tu maticnu imam 2 giga rama i sa ovom grafickom i jos nekim procesorom jel bi mogao da poteram call of duty modern warfare 2 barem na low hvala
Po zvanični podacima Gigabyta možeš bilo koji Athlon II cpu da koristiš samo treba da updejtuješ bios ploče. Preporučujem ti AMD Athlon II X3 435 koji je odličan za igrice ili neki drugi za sa 3 jezgra, ako baš nisi pri parama uzmi neki Athlon II X2 (mada ti je 3 jezgra dosta bolja). Sa ovom karticom bi mogao da igraš iznad low ali je u suštini kartica loš, uzmi bar 4670 i moći ćeš call of duty i na high da igraš- +:Za Branka
Jel se to updatovanje misli na socket? hvala unapred i gde da skinem update.
Posto pise da imam socket am2 a za taj procesor treba am3
Kucaj u Google pretrazi Gigabyt GA-M61SME-S2L i naći ćeš zvanični sajt gigbayta, tamo imaš poslednju verziju biosa i kako se flešuje kao i cpu suport list, na kojoj možeš da vidiš koje sve procesore i sa kojom verzijom biosa podražava ploča.
Koja je bolja ova ili GAINWARD GeForce 9500 GT 512MB DDR2 BP9500GT-512-TV-DVI
Kupio sam danas AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.2GHz Box 1MB i plus imam 2 giga rama kad bi kupio ovu graficku jel bi mogao ove novije igrice da igram na medium COD4 modern warfare 2,virutal tenis 2009,Napoleon total war,Pes2010
nije ti bas graficka za igrice,al ove sto si naveo ce moci da radi. +:silent -:silent