da li ni ovu graficku ide naprimer gta 4 i jos neke novije igre???ocekujem brz odgovor.unapred hvala!!!
Idu sve igre,ne brini.Imas i 3850 za AGP,uporedi cijene,ta ti je jos bolja,mada je i ova odlicna,ja imam 3450 i sve,bas sve pokrece,ali je puno slabija od ove,ova ti igra DIRT 2 na max!!!!Pozdrav! -:ne znam
dali neko zna dali je bolje ddr3 i 256bita ili ddr5 i 128bita ? sta je bolje kupiti ?!
Reci koje su konretno grafike u pitanju, odgovor nebi imao smisla, pošto je takvo pitanje..
Dobra grafa...Ako mislis na HD 4850 1 Gb DDR 3 256 bit ili neku od 1 GB DDR5 128 bita,zavisi koja,mada bih ti ja preporucio bilo koju od 1 GB DDR5 128 bita. Imas i sjajnu 6790 1 GB DDR 5 256 bita za 100 eura!!!!!!!!!!!!
Da li ova kartica radi na maticnoj ploci ASUS P4S533MX? Ocekujem brz odgovor, hvala.
@Ivan - ako je ta ploca ispravna, onda ce ova kartica da radi na njoj. Nema na cemu!