logo
Gamer

Gigabyte Radeon HD 4650 1GB GDDR2 GV-R465OC-1GI

05.08.2011. @ 15:03   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Kolika je normalna temperatura za ovu graficku??

5 komentara

nemanja
24.12.2013. @ 18:53 #d107188a

Kako vuce novije igrice, tipa crysis 2, gta 4, pes 2014 itd...?

BezImena
06.01.2014. @ 12:47 #c09c1f09

Crysis 2 jedva, GTA 4 ni da omirise, pes 2014 ne znam.. +:@Nemanja

marko
14.06.2014. @ 17:23 #603f94dc

nemanja neznam koji procesor imas ja sam na amd 5200+ 4 giga rama igrao gta4 na medijum bez seckanja,bolja kartica dosta od naprimer 8600 gt 512. igrao sam Hitman aboslute na med,da to sam zaboravio da kazem gta4 nece u prozor igra samo ga na 24 inca monitoru,na 19 sa slabijom rezolucijom bi mogla podesavanja dosta da se povecaju,

marko
14.06.2014. @ 17:24 #395ba598

normalna temperatura za ovu kartu je od 50 do 75 meni je nekad bila i 80 ali nije izbacivalo niti se nesto gasilo

Stefan
25.06.2014. @ 23:24 #8887b153

Lepo radi GTA 4 na medium, uslov je dobar CPU.. mnogi nemaju pa okrive grafiku, ova lepo gura to.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan