logo
mario

Gigabyte Radeon HD 4670 512MB GDDR3 GV-R467D3-512I

10.11.2008. @ 20:38   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

call of duty4,test drive unlimited na max.opasna kartica za te pare -:nema jos

5 komentara

sax
10.12.2008. @ 15:05 #4f371adc

lepo radi,jos lepse sa novim biosom, ubija 9500nvidiu, ali se cuje za sve pare -:bucna koliko hoces

mile
02.01.2009. @ 05:24 #f641ac6c

grafa je bruka dobra za tih 6950 din koje sam dao. igram assasins creed u fulu call of duty4 takodje a crysis cu tek da probam mora kupim disk u svakom slucaju daje mnogo vise nego sto sam ocekivao za te pare. zapravo ja sam isao da uzmem 4850 i vec sam rekao prodavcu da mi je zapakuje i u zadnjem trenutku sam se predomislio i ustedeo 5000din i nije mi zao naigracu se sledecih godinu dana preporuka kome ne smeta malo bucniji kuler +:cena performanse

Стефан
15.01.2010. @ 11:48 #53890b0e

Дао сам за половну 3,5 сома и за те паре графика убија колико је добра,наредних годину дана све игре на макс ће терати а бука па кад кажу да се чује као усисивач не греше али мени лично смета она бука кад се једва чује,таман да нервира а ова графика некако одврне вентилатор тако јако да то није нормално па онда ми и не смета толико :) Иначе ко није радио можете једноставно наћи мушки молекс,исећи жице на венту и повезати црну са црном на молексу,исто са црвеном кад будете прикључивали молекс повежите црвену на црвену црну на црну тј.на 5в оборићете број обртаја за дупло и биће тиха али не више и бучна ако оде на жуту значи да иде на 12волти што значи макс обртаја. Иначе и хлађење је брука добро,око 30ак степени.

Ninja
29.06.2010. @ 13:59 #cd9c2fbb

Kupio sam je pre godinu dana i moram reci da je za te pare bila best buy i da je terala sve igre na high tj i dalje tere sve igre na high ili mid :) Ali je onda pre par meseci nesto prslo i sad blago treperi slika na monitoru ...prvo sam mislio da je do monitor pa sam castio sebe novim monitorom al jbga ipak nije :) u svakom slucaju vrh grafa za ove pare:) Jedino ako ste baksuz ko ja onda jbga... :P -:Pocela je da igra slika posle godinu dana

djomla
11.08.2010. @ 12:48 #4bd2ff84

400w? dovoljno?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan