logo
DavorDax

Gigabyte Radeon HD 4850 512MB GDDR3 GV-R485-512H-B

13.02.2015. @ 00:39   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Grafa je odlična.Sobzirom da kasnim,jer sam je sad tek kupio,mogu reći da je vrh.Nosi se i sa sadašnjim zahtevnijim stvarima bez problema.Jedino nisam navikao na ovoliku njenu radnu temperaturu,ali ona je nosi bez ikakvih problema i posledica.Sve u svemu vrh za mene!

1 komentar

stefan
13.03.2015. @ 02:45 #f29ee929

Ja imam problem sa drajverima za ovu karticu nece da prihvati instalaciju dal je do ploce ili kartice ne znam a poca mi je foxconn a7gm-s.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan