Imam je 10tak dana,ne cuje se da radi.Tiha,hladna a sa igrom Metro 2033 u full podesavanjima se sprda. Malo cu da je provrtim u 3DMark Vantage da vidim kako radi.Zalmanov kuler lepo radi posao.
al ti imas srece meni nece da radi metro. nesto nije dobro razor 1911 dovrsio sa crackom :D