ja je imam u kombinaciji sa:phenom 9650,maticna ma790gp-ds4h,ram 6gb kingston hyperx 1066mhz,hdd wd6400aaks,pionir dvd-rw i napajanje ocz modxstream-pro 500w.bukvalno mi sve novije igre seckaju na rezoluciji od 1440x900 isto tako i na manjoj a da ne govorim za crysis.dok kod mog druga sa atlon 4200+ i 3870 grafickom su osetno bolje performanse.nesto tu ne stima!probao sam sa raznim drajverima i isto.cak i kad joj spustim cloc isto se ponasa.dali je moguce da je graficka neispravna ili nesto od komponenti koce?nisam pametan! -:bucan ventilator i velike temperature
to na tvojoj konfiguraciji nebi smelo da se desava.da ne pametujem puno...ali probaj da stavis novi drajver (stari izbrisi nemoj da ga updejtujes) i vrati sve na default sto se tice podesavanja graficke.a mozda je problem i u windowsu.nemoguce da ti secka,licno imam krs od pc-ja,naspram tvog,i nemam nikakvih problema sa igrama......