12.09.2012. @ 14:03 #Komentar #Grafička karta #Gigabyte
ne igram se igrica pa to neću spominjati ali sa pločom msi 870 c45 sam imao česte bsod pri overkloku a zadnjih mesec dana otkad je imam nijedan-atlon x3 na 3.4 8g memorije-fina kartica +:cena,izlazi