Kartica je odlicna ne greje se uopste. +:Nema mane
hellp, kako da narucim karticu sa sajta
kakva je sto se tice buke?
Karticu imam hladna je i nimalo bucna za igranje u rangu sa gt 430 Inace ipak je to gigabyte kvalitetan proizvodjac:)