logo
dragan

Gigabyte Radeon HD 5670 1GB GDDR5 GV-R567OC-1GI

16.03.2010. @ 22:46   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

kupio sam karticu pre 2 nedelje 28.02 2010. i kartica je extra. nema mane sve radi u fulu za te pare je odlicna. Kupujte je !

15 komentara

matejic
03.05.2010. @ 14:31 #d063e508

napomena: ovo je oc varijanta zato sto je 10(deset:)mhz brza od standardnih :) wow-pravi marketing.

Nemanja
01.06.2010. @ 01:38 #18dcb76d

Znaci stvarno kida igram dirt2 , crysis i jos neke end game igre na total high stvarno je cudo +:Graficka kida za te pare

midzo
28.08.2010. @ 11:52 #8254f272

@Nemanja na kojoj rezoluciji?

vlada
30.08.2010. @ 01:39 #6be448d3

da li ova grafika moze i u slot PCI Express 2.0???hitno je hvala

Nikola
30.08.2010. @ 13:26 #064f460e

Naravno da može, može i u običan PCI x16.

Sale
21.09.2010. @ 10:56 #d78c022a

da li mi je bolja ova, ili SAPPHIRE Radeon HD 5670 512MB GDDR5 11168-02-20R? razlika u ceni je 20tak eura, a cuo sam da je na ovom graf. procesoru svejedno da li je 512 ili 1024 memo, jer su performanse iste?

Marko
21.09.2010. @ 14:03 #742780c7

Dobro si čuo, razlike su minimalne, uzmi jeftiniji 5670 ili 5750.

Nemanja
19.11.2010. @ 03:02 #c160f0e9

crkla 5meseci znaci krs je tezak uzmi te nvidia neku ati je ... -:riknula

Goran
19.11.2010. @ 21:39 #c385640c

Nemanja vrlo dobar zakljucak,znaci ako je tebi riknula 1 Ati-jeva grafa znaci SVE Atijeve graficke su lose,ako nisi znao zato postoji garancija!Ja sam imao vec 6 atijevih grafickih razlicitih serija i NIJEDNA nije riknula...

marko
27.12.2010. @ 18:49 #5ca572b1

Imam jedno pitanje.Da li je bolja ova karta gigabyte ili ista samo vtx.Molim vas brz odgovor posto planiram da kupim?

Bane
26.04.2011. @ 14:14 #572dc3f9

imam rev.2 ove kartice sa drugacijom maskom hladnjaka, solidno se klokuje, mada, ponekad zna i da zamrzne na kratko i da se resetuje, cak i kada se klokuje sa autotune u Catalist-u. bucna je preko 60% brzine kulera, a sve ispod toga, bilo 20% ili 50% se skoro isto cuje, a i temp se ne spusta sa povecanjem brzine kulera.. Crysis 2 mi radi perfektno u fullHD sa advanced i gamer parametrima, usporava samo na max (kad izaberem hardcore). Meni, koji ponekad odigram po koju igru, tj nisam okoreli gamer- ova kartica je sasvim dovoljna... +:I vise nego dovoljna za igre -:bucan kuler preko 60% rpm

c0nE96
12.08.2011. @ 17:53 #2a3550b2

Ljudi jel moze sovim da se pika pes11

Dark Lone
19.09.2011. @ 13:24 #7c491add

Moze bez problema.

ivan
03.06.2012. @ 13:09 #c37d89c4

batlefield 3 jel moze da cepa bez problema???

Zavisi
03.06.2012. @ 14:55 #d9ac7f00

Zavisi od rezolucije i detalja, na manjoj rezluciji i slabijim detaljima, može.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan