kupio sam karticu pre 2 nedelje 28.02 2010. i kartica je extra. nema mane sve radi u fulu za te pare je odlicna. Kupujte je !
napomena: ovo je oc varijanta zato sto je 10(deset:)mhz brza od standardnih :) wow-pravi marketing.
Znaci stvarno kida igram dirt2 , crysis i jos neke end game igre na total high stvarno je cudo +:Graficka kida za te pare
@Nemanja na kojoj rezoluciji?
da li ova grafika moze i u slot PCI Express 2.0???hitno je hvala
Naravno da može, može i u običan PCI x16.
da li mi je bolja ova, ili SAPPHIRE Radeon HD 5670 512MB GDDR5 11168-02-20R? razlika u ceni je 20tak eura, a cuo sam da je na ovom graf. procesoru svejedno da li je 512 ili 1024 memo, jer su performanse iste?
Dobro si čuo, razlike su minimalne, uzmi jeftiniji 5670 ili 5750.
crkla 5meseci znaci krs je tezak uzmi te nvidia neku ati je ... -:riknula
Nemanja vrlo dobar zakljucak,znaci ako je tebi riknula 1 Ati-jeva grafa znaci SVE Atijeve graficke su lose,ako nisi znao zato postoji garancija!Ja sam imao vec 6 atijevih grafickih razlicitih serija i NIJEDNA nije riknula...
Imam jedno pitanje.Da li je bolja ova karta gigabyte ili ista samo vtx.Molim vas brz odgovor posto planiram da kupim?
imam rev.2 ove kartice sa drugacijom maskom hladnjaka, solidno se klokuje, mada, ponekad zna i da zamrzne na kratko i da se resetuje, cak i kada se klokuje sa autotune u Catalist-u. bucna je preko 60% brzine kulera, a sve ispod toga, bilo 20% ili 50% se skoro isto cuje, a i temp se ne spusta sa povecanjem brzine kulera.. Crysis 2 mi radi perfektno u fullHD sa advanced i gamer parametrima, usporava samo na max (kad izaberem hardcore). Meni, koji ponekad odigram po koju igru, tj nisam okoreli gamer- ova kartica je sasvim dovoljna... +:I vise nego dovoljna za igre -:bucan kuler preko 60% rpm
Ljudi jel moze sovim da se pika pes11
Moze bez problema.
batlefield 3 jel moze da cepa bez problema???
Zavisi od rezolucije i detalja, na manjoj rezluciji i slabijim detaljima, može.