Koja je razlika izmedju ovog modela i onog 6 evra jeftinijeg?
u performansama,onaj jeftiniji ima bolje performanse,mada ovog modela ni nema na zvanicnom sajtu gigabyte.
Ova graficka karta nikako nije dobra za zahtevnije video igre kao sto su crysis2,farcry2,cod6,dirt,predator.Uopste ne prihvata novije drajvere za pokretanje zahtevnih igrica a kada se pokrene neka slabija video igra,posle sat / dva pokazuje abnormalnu temperaturu i kompjuter odmah strokira. Imam Cooler Master Cosmos Pure RC-1000K-KKN2-GP sve sa ventilatorima a samo pokazuje kako se graficka pregrejava.Vratio sam je i zamenio za drugu i opet ista prica i na kraju sam je zamenio za ASUS GeForce GTS 250 1GB GDDR3 ENGTS250/DI/1GD3/WW sada sve radi besprekorno na full rezolucijama i ne greje se.Moja preporuka izbegavati ovu kartu kad se za iste pare isplati mnogo bolja. +:Iskustvo -:pregrejavanje,driveri...
@ Dejan HD5750 je bolja od GTS250. GTS250 je nasljednik 9800GTX il HD4850. Samim tim dokaz je da je HD5750 najmanje bolaj 15% od GTS.a 250. Naravno nVIDIA Ima puno bolje drivere.