Ne greje se previse sobzirom da je silent varijanta mnogo je lepa i brza. U pakovanju se ne dobije onaj metalni deo za povezivanje u cros... sa drugom istom ovakvom karticom. Dobijete samo drajver i knjizicu sa uputsvom ali kome to treba :( Preporucujem je.....45 stepeni je kad se ne napreze mnogo videcu posle koliko se greje posle igranja igrica verovatno preko 60 ali to je sasvim ok i jos ja imam 3 venta u full size kucistu. +:kvalitet izrade odlican -:tesko je zasrafiti je u kucistu
Da li moze ova graficka da podrzi ( Intel Pentium Dual CPU E 2180 @ 2.00 GHz , 2 GB RAM ) ?
Može,
Odlicna grafika, probao gigabyte gts 450 i ovu, i zakljucio da je ova dosta bolja. topla preporuka +:Za te pare oduvala gts 450
Kako radi COD Black ops na njoj
Radi solidno...COd Black Ops radi ok, nema iritantnog seckanja, uglavnom ide glatko, samo stavi manju rezoluciju- recimo 1680x1050....ili jos manju ako zelis