logo
jel...

Gigabyte Radeon HD 5750 1GB GDDR5 GV-R575SL-1GI

17.09.2010. @ 20:42   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Ne greje se previse sobzirom da je silent varijanta mnogo je lepa i brza. U pakovanju se ne dobije onaj metalni deo za povezivanje u cros... sa drugom istom ovakvom karticom. Dobijete samo drajver i knjizicu sa uputsvom ali kome to treba :( Preporucujem je.....45 stepeni je kad se ne napreze mnogo videcu posle koliko se greje posle igranja igrica verovatno preko 60 ali to je sasvim ok i jos ja imam 3 venta u full size kucistu. +:kvalitet izrade odlican -:tesko je zasrafiti je u kucistu

5 komentara

Dante
14.10.2010. @ 22:18 #a5ba6cfa

Da li moze ova graficka da podrzi ( Intel Pentium Dual CPU E 2180 @ 2.00 GHz , 2 GB RAM ) ?

Marko
15.10.2010. @ 13:20 #499c67f3

Može,

Srki
23.01.2011. @ 22:40 #738a6bd3

Odlicna grafika, probao gigabyte gts 450 i ovu, i zakljucio da je ova dosta bolja. topla preporuka +:Za te pare oduvala gts 450

Rade
10.02.2011. @ 22:10 #bad3c73a

Kako radi COD Black ops na njoj

kok
04.03.2011. @ 07:47 #97866892

Radi solidno...COd Black Ops radi ok, nema iritantnog seckanja, uglavnom ide glatko, samo stavi manju rezoluciju- recimo 1680x1050....ili jos manju ako zelis

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan