Klokovana na 950 , tu je negde po testovima sa 480 gtx ... Tisa,hladnija i manje trosi ! +:Definitivno bolja kupovina od 480 gtx
da bez physics podrske manje optimizovana za igre od nvidie... tako da i dalje gtx 480 bi u praxi bila bolja ;)
Kartica izgleda perverzno a i brzina je odlichna, 950 Mhz malo koja kartica ima trenutno. NEgo aj Ti meni reci sta ce kupci ove kartice izgubiti kad je kupe, sta mislis pod tim PHYSICS?? Zar mislis da nece lepo raditi te igrice i sa ovom grafickom kartom? U cemu je problem gospodo? +:odlican kvalitet -:ne znam zaista
Misli da physX ne radi na ATI kartama. Što gledate ljudi ovakve karte ako nemate blage veze... Sa GTX480 ne može da se poredi sa performansama jer je sporija 15%-20% kao i svaka 5870...
Phisix i Cuda tehnologije su Nvidiin proizvod.Praktičnu korist vide samo profesionalci kojih je otprilike 2%.Svi ostali onih 20% brzine u korist Gtx480 nula ili neke novije neće videti.Ako primete bez testova golim okom ja ću ih častiti novom grafikom.Ova grafika je odlična kupovina.Mada je trenutno AMD 6870 najbolja kupovina.Sve ostalo su bajke za malu decu i mlaćenje prazne slame