Vidim da ga AutoDesk preporučuje za najnoviji AutoCad, a nema komentara. Neko ima iskustva sa ovom? +:AutoCad 2012 recommended
6450M je sertifikovana i preporucena od strane Autodesk-a, a ne ova. To je verzija za notebook racunare.
Dali je bolja od nVidia 9500 GT 1 GB
jeste