logo
Dj_ole

Gigabyte Radeon HD 6570 1GB GDDR3 GV-R657OC-1GI

15.10.2011. @ 20:14   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Da li neko ima iskustvo sa ovom grafikom i da li je bolje kupiti nesto drugo u ovom rangu cene? Hvala

8 komentara

Milisaw
17.10.2011. @ 15:43 #343fc237

Ok je grafika pogotovo što ima GDDR5 memoriju mada za iste pare imaš 6670 modele koji su dosta jači...

dex
03.11.2011. @ 23:25 #5c4b0b4d

kako bi to radilo na gigabite ma74s2h sa x2 4600 - 2.4ghz i 2 gb rama??? malo starija masina - 2008god

Darko
04.11.2011. @ 13:39 #3921e757

Uzmi 6670 i super će ti raditi.

dex
04.11.2011. @ 16:57 #a19bbbac

imam fixno 6000din tako da jedino ova - moze li mi nelo iskusniji reci kolika je razlika u performansama izmedju gddr3 i gddr5 - konkretno za ovu karticu???

Mirko
07.11.2011. @ 13:59 #0dfe1fe3

Nemam vremena da sad jurim po netu, pogledaj sam....ali znam da je razlika osetna.

Osetno
08.11.2011. @ 14:48 #c9e71e4c

DDR3 nemoj ni gledati, bilo koju varijantu - performanse su za najmanje 2 klase nize. -:taraba

amd
26.02.2013. @ 18:04 #0f9a5db1

Koliko para toliko i muzike,za ove pare ovo je odlicna grafika,naravno da su 6670 i 7750 itd da ne nabrajam bolje od ove ali su i skuplje neznatbo pa ko ima love nek uzme bolje. Ja je imam u racunaru i sa4gb rama i amd athlon II x4,pokrece sve mogucee igrice na medium,high a neke i na ultra podesavanjima. sve u svemu zadovoljan sam.

Dulence
20.08.2013. @ 21:27 #0d6f1dd4

Za te pare best buy ! Odlicno radi i jako sam zadovoljan. U idle rezimu temp je 32C , a u full load-u 46-48 C. Ima opcije za overclock. Meni radi na 775 Mhz gpu clock i 950 Mhz mem clock. Za te pare best buy. +:Za te pare best buy !

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan