Pitam se da li vredi uzeti bas ovu grafu ili uzeti istu ovakvu, samo koja nije oc verzija pa je kloknuti malo.. drugim recima - da li ova grafa ima veci oc potencijal od nesto jeftinijeg modela???
buduci da nije soc model,nema opsolutno nikakav veci potencijal,tako da kupi verziju koja nije oc,ustedi nekoliko eura,i sam mozes da klokujes bez ikakve opasnosti na ove vrednosti ...
pa kome se kakav primerak zalomi +:prosecna 6850 as dobrimhladjenjem -:ovom modelu ne moze da s edize voltaza sto je veliki minus i bilo je neispravnih serija na nasem trzistu