imam je 7 dana,orem sve na high + aa 16x na 1920x1080 na AMD PHENOM II X4 970 @ 3.5GHz,4GB RAM DDR3 1333MHz,1.0TB HDD SATA2 "WD"CaviarBlack + 64GB SSD "Kingston V-Series",ASUS M4A89GTD PRO USB / 3.0,CoolerMaster Silent Pro 600W Modular......... sto reci :D -:cijena,neznam
Druze koju ti ocenu daje win7 za taj vestern digital ssd. pazario bi ga pa me cisto interesuje
"WD"CaviarBlack + 64GB SSD "Kingston V-Series" +:@pUMBAKA
7,7
cuo sam da joj se moze promnit bios i da onda bude 6970 koliko je to tacno i sigurno neznam a i ja planiram uzet 6970 a sad imam 5870 eyefiniti 6 edition i s njom sve ide na high plus aa 16x +:za brick
Druze ,dobro si cuo! Pomucu overclock-a mozes da je doguraas da bude ista kao 6970! Bez problema! Znaci sve isto!!
nije pomocu overclocka vec ima hack biosa koji otkljucava karticu i postaje 6970...
Zanima me dali ona grafika podrzava 3 way crossfire posto sam primetio da neke 6950 podrzavaju samo 2 way... Zasad bi uzo jednu... -:cena je jos visoka
Podrzava 3 way crossfire za rajka... Uzeo sam je pre par dana i od mene samo pohvale... extra... Extra brza i uz to hladna... +:Sve, brza tiha
U windows-u 7 dobija ocenu 7.9... idle temp 40c - 43c ... U full load-u ne prelazi 65c-70c... Extra brza, hladna, sve naj... 3 way crossfire... Plus sto uz malo truda moze da se klokuje i bude kao 6970...
Da li se otkljucava? Jel probao neko?
Volim ove likove sto napisu kako imaaaju nesto i onda navedu celu konf. samo da se pohvale kako im je mocan komp tata kupio. Inace, koliko sam ja gledao vise je nije moguce hackovati, jedino pojuriti negde neki stariji model polovan ili slicno.
moze, kupio u pc practicu pre 2-3 nedelje i hakovao je bez problema
koji crni hack biosa...samo se flashuje bios od 6970 na 6950..i naravno treba imati srecu
Sapphire ima veoma kvalitetne i pouzdane AMD karte, on je AMDu što se tiče kartica najveći partner.
Ljudi imam amd II x4 phenom BE 3.4ghz c3 reviziju,4gb rama,hard WD 320gb,maticna 870a-UD3........i zanima me dal bi mi radila ova graficka karta na napajanju od 500w chieftec-ovih..... pozz
Мислим да би и радило али једва. Заправо то напајање може да ти пружи највише 400вати, али 350 стабилно да не бринеш. Сигурно ће издржати када би играо игрице на високо, али можда не на највише. Нађи неки програм који мери потрошњу или питај Суну, у сваком случају не би требало ништа да цркне на самом почетку.
Jel ova graficka dobra uz maticnu GIGABYTE GA-990FXA-UD5 rev.1.0 i procesor AMD FX 6100 3.3GHZ 6JEZGRA MOLIM VAS ODGOVORITE!!
Da li bi ova graficka karta radila dobro na napajanju od 850W??
Radiće dobro i na 550W.
Slabo ti je to napajanje od 500w za ovu graficku....... nista bez 600w pa na gore..... opet sve zavisi koji ti je proc. koliko imas harda, dvd citaca, i da li ti je nesto klokovano...... +:Odgovor
Hocu da uzmem ovu graficku,dali bi mogao da ju poguram sa napajanjem od 500w ThermalTake ? Uz procesor FX 6100,4GB rama ? +:Verujem da je extra kako svi kazu u komentarima