Znaci ako neko ima grafu neka napise sta misli i kakva je i kako tera metro 2033 Venetiku Star Wars The Force Unleashed 2 i jos mnoge druge igrice koje su bas Cool za igranje :-) +:Neznam al me zanima -:Nema sigurno ?
Ja nemam ovu karticu ali pravo da ti kazem da ti je bolja da uzmes gtx 570 ako ti je budzet ogranicen mnogo bolje se ponasa u metrou lost lpanet 2 da ne pricam koliko je bolji a ima da se nadje za 30000 +:Za Emkila
ma nije ni blizu bolja gtx570 od ove...ja planiram je uzet a mislim se izmedju gtx580 i ove jer jest skuplja nvidia pa neznam koliko je bolja ako je jako malo onda bi uzeo ovu...a kako ce se ponasati lete sve igre ko lude jer na mojoj ovoj leti sve i metro dx11 sve na high a imam hd5870 2gb eyefinity 6 edition
6950 je nešto brži i dosta jeftiniji od GTX570 +:best by za ove pare
u nekim igricama je 6970 jaca a u nekim slabija od 570...realno gledano perfomanse su im iste,s`tim sto su klock mogucnosti,po testovima koje sam ja pratio,na strani gtx 570...s`druge strane tu je fizika....ruku na srce preko gtx 560ti vam nista jace ne treba bilo koju igricu da upalite na full hd rezolucijama sa svim mogucim podesavanjima na max dobicete lagano preko 30 (average) fps...sve je stvar ko sta vise voli i ko je vise na koji brend navikao... +:dobra kartica,korektna cena -:daleko je od gtx580 u rangu 570
a to sto nvidia ima monopol nad izdavackim kucama pa se igre i njihovi engini prave da budu kompatibilnji sa nvidiom to je druga stvar.Ima li neko 570 ili mozda 580? ako nemate ne lupajte i ne prenosite neistinu sa pojedinih foruma koji takodje guraju nvidiu. 6970 objasnjava za te pare definitivno best buy koja nvidia +:3d mark vantage performance setings 26000 poena -:???? ne znam sta ovi ovde buncaju,losija od 570 ma vazi u nekim igram cak jede 580
nije sporno to sto kazes,kartica je za te pare top,ali da je bolja od gtx 580 ili chak slabija malo...daleko je od nje...a to sto nemate pare za gtx580 ne znaci da ne valja.Svako kupuje ono sto mu odgovara,ponavljam ova kartica vredi svaku paru,ali to da jede 580 ili da je skoro kao ona hahahah...
pojedine opcije koje je amd omogucio ovoj kartici sve do sadasnje igre ne podrzavaju u potpunosti tek sa novom serijom igara koje ce izaci u toku ove godine ce one biti zastupljene tako da ce njen potencijal tek onda doci do izrazaja,a u veci rezolucijama npr 2560 x 1600 u unigine heavenu prestize i 5970 a kamoli 580.i da niko nije rekao da 580 ne valja samo da bih za te pare kupio juga a ne graficku malo je suludo +:2 gb je 2gb -:neiskoriscenost u igrama
5970 jeste i dalje najbrza kartica ali u ungine heavenu je jako losa tj losa je u teselaciji tako da i dosta jeftinije graficke novije generacije (pogotovo iz nvidie) je prestizu u tome...gtx 580 je odlicna graficka i vredi skaki cent i tu se slazem sa tobom...ali gtx 580 je najbrza dx11 graficka sto znaci da u dx11 daje dosta bolje rezultate od 5970 pri tom je single gpu u odnosu na 5970 koja je dual gpu...ipak je nvidia u teselaciji daleko ispred AMD-a...pozzz
Ljudi ova karta nije namenjena za igranje igrica sto se vidi po testowima, jednostavno receno karta je stvorena za render, graficki dizajn, obradu videa i zvuka tu je ne iskoriscenost 100 %, veoma mocna karta sa 2 giga ddr5 memorije 2 gpu-a,nisam jos stigo da widim dali radi bolje ove operacije od gtx 580 ali mislim i spreman sam da se opkladim da ce u ovim aplikacijama oduvati istu. jednostavno ova karta nije za svakoga i za svaciji dzep, kome je stalo do igranja igrica ima bogatu ponu od 1 i 2 proizvodjaca... +:vrh karta -:nije za igrice
ne lupetaj!!! za prof rad imaju graficke koje su za to namenjene a to su iz nvidie quadro a iz AMD firepro...i nema 2 gpu-a,nzm odakle ti to...ahahahaha cus nije za igranje,i kakve crne testove spominjes nadji mi 1 test gde je ova kartica losija od gtx 570 za igrice,u nekim testovima je i jaca...uglavnom to je taj rang...onaj ko imalo zna o ovoj oblasti ce se sloziti samnom,a ti idi igraj igrice na quadro ;)
E sad jedno realno: jel se greje? Pošto za Asus kažu da ubi..
u punom opterecenju ne prelazi 72 stepena u ovim vrelim danima +:odlicna kartica
Interesuje me da li moze normalno da funkcionise na pci 2.0 Vidim da je 2.1.Maticna mi je jaca(gigabyte),podrzava 16gb rama na 1600 samo me buni da li moze na pci 16x 2.0 javite mi na mail ili ovde rile.pn87@gmail.com
Čitam ovu polemiku da nije i da jeste za igrice. Ali, ja ne igram igice, nego igre, pa me interesuje da li se na njoj mogu igrati i igre. Hvala unapred.
Narvno da jeste za igre, ili kako ih neko naziva igrice.
Pozdrav narode! Često mi komentari pomognu u odluci pa vas molim ko zna da mi kaže da li sa ovom grafudžom može ALI BUKVALNO SVE da se pojača u GTA 4 i da leti ko pesma?
Ako imaš qvad procesor, može.
Hvala Ljubo.
Naravno da moze na PCI-E 2.0 slot...PCI-E 2.0 i PCI-E 2.1 ti je sasvim isto samo je razlika u potrosnji struje...:)
Da li uzeti HD 6970 2GB 256 bita ili GTX 570 1280MB 320 bita ili 2 x 6870 1GB 256 bita Crossfire? +:PITANJE???
Što se dvoumiš između te dve kartice kad je 7870 bolja od obe u svakom pogledu?! Čak za par desetina evra više imaš i 7950 koja je mnogo jača.