logo
Tale

Gigabyte Radeon HD 6990 4GB GDDR5 GV-R699D5-4GD-B

07.07.2011. @ 02:36   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

Šta, niko nema ovu zver?

11 komentara

Nikola
10.07.2011. @ 22:10 #338037a4

kartica ne samo sto je mocna nego je i prelepa

nikola
11.07.2011. @ 21:15 #4c560939

razbijam craysis 2 na 3monitora , assassins creed broterhood i mafia 2 +:graficka ubija, nema je niko osim mene -:svi mi zavide

gos@
13.07.2011. @ 15:47 #c5d1bd65

Samo mi jedno nije jasno,cemu toliko bacanje novca-verovatno ga imas previse pa nzs sta ces s njim.Posalji jedno 70 eura da kupim 5670 a ja ti dajem moju 4670 512 mb gddr3.Gde ces bolje +:neka ubija -:neka ti zavide,ima i na cemu

Dr.Fox
30.09.2011. @ 14:54 #f7e19683

Karta je prelepa,nema sta,ali su malo preterali cenu.4GB izuzetno,ali 256 bita je malo za nju +:Memorija -:Biti!!! Za ovuliku kartu ima malo i bita a i radni takt je los.

marko
04.10.2011. @ 18:18 #2e1ce671

to je 2x256 bit, to je dual gpu

Uros
30.10.2011. @ 01:13 #22640b38

Prvenstveno ova karta je namenjena korisnicima koji koriste eyefinity tj vise monitora, karta je bruka brza i dual gpu.... Ko hoce neka malo iskorisi google pa ce videti koliko je ova karta brza i dobra u svim testovima je naj... pozz

nikola
01.11.2011. @ 01:52 #6aabb196

Za 20soma din. Mozete da uzmete dve 6950 2gb karte ,otkljucate ih u 6970 i povezete u crossfire. Dobicete skoro identicne performanse a za ostatak od 20 soma mozete uzeti neko jako dobro napajanje ili staviti novac u dzep. +:nista posebno -:preskupa ,ima jefti inih resenja

Gile
06.11.2011. @ 21:18 #701ed73a

Svaka RADEONOVA graficka kartica koja ima OVAKAV REBRASTI FAN ima 99,9% failure rate odnosno podlozna kvaru lezajeva fana gde se gubi jacina fana i naravno hladenje a jos NEMA NIGDE DA SE NABAVE REPLACEMENT FANOVI tako da STROGO SE DRZITE DALEKO OD OVAKVIH KARTICA !!! -:Katastrofalan kvalitet FAN-a

Nemanja
09.01.2012. @ 16:31 #4ea30892

@Nikola Za 20 soma dinara nemozes da kupis jednu 6950 a ne dve i nema teorije da nadjes seriju koja moze da se otkljuca jer je ATI to sa otkljucavanjem biosa odavno resio. Pomoli se bogu da nadjes negde na stanju neku od starih serija koje mogu da se otkljucaju ili neku polovnu a pare ces baciti ako mislim da mozes novu seriju da otkljucas. Sto se tice same kartice mislim da je preskupa i da za mnogo manje para moze da se nadje veoma kvalitetno resenje. Kartica jeste zver ali budimo realni 600evra je u pitanju :) +:Performanse, tehnologija izrade -:cena, kuciste, fan i jos po nesto...

Nikola
27.01.2012. @ 19:15 #09bd690a

Brt cisto da znas 6950 se vrlo lako otkljucava u 6970,Ati je cak stavio i 2 biosa na tu kartu bas zbog ljudi koji ce je otkljucavati ako sjebu jedan da predju na drugi :) +:@Nemanja

spegla
31.12.2013. @ 16:49 #4a58c307

ja imam jednu ovakvu...ako neko prodaje obavezno mu kupujem....ae dajte ponude kartica je vrh poz i sve najbolje za praznike

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan