logo
goran

Gigabyte Radeon HD 7870 2GB GDDR5 GV-R787OC-2GD

09.10.2012. @ 14:10   #Komentar #Grafička karta #Gigabyte

imam u planu da uzmem ovu graficku. ima li je ko? kakve su prednosti i mane, da li ima neka bolja za slicne pare koju bi preporucili?

12 komentara

kiza
23.11.2012. @ 12:29 #381843a2

preskupa,26500 je mnogoooo za ovu grafu,jeste super ali realno trteba da bude oko 22-23k ako ne i manje

goksi
24.11.2012. @ 17:09 #32c6ebf8

Nigde ali bas nigde ga nema u Srbiji,sve kao moze da se poruci pa da se saceka,po ovoj ceni ga verovatno niko i ne porucuje pa zato i nema uvoza za njih,kad cena padne oko nove godine bice ovo best bay GPU +:odlican -:cena i nedostupnost

Dr.House
24.02.2013. @ 18:33 #12fd3f0e

Mala pomoc. Imam jedno pitanje.Dal bi mogla da se upari sa AMD Athlon II X2 215 Processor 2.70 GHz; MSI GF615M-P33 motherboard; KINGSTON 8GB (2x4GB) 1333MHz DDR3 Value RAM; i kinesko napajanje KME Napajanje PX500, 500W bulk, ATX12V, PX500ROF0450; Ili imate da mi preporucite neku drugu al da je od 1gb ili 2gb GDDR5.... Hvala unapred... +:Best GPU

neandubica
25.02.2013. @ 10:42 #51f0f228

Best Gpu: Imam jedno pitanje.Dal bi mogla da se upari sa AMD Athlon II X2 215 Processor 2.70 GHz; MSI GF615M-P33 motherboard; KINGSTON 8GB (2x4GB) 1333MHz DDR3 Value RAM; i kinesko napajanje KME Napajanje PX500, 500W bulk, ATX12V, PX500ROF0450..... Druze,nemoj molim te sam da to sklapas jer ti je rezon mnogo vaN it SEKTORA... Na Athlon2 x2 je mnogo i 5670 s obzirom da ne moze da je isprati jer je mnooogo slab,jos ba da stavis na kineza od 500w sve to... Ne,ne sinko...Ne prave se tako avioni.... +:BEST GPU REPLAY

Dr.House
25.02.2013. @ 23:55 #fbcab1a2

Pa sta mi predlazes... otvoren sam za sve predloge... Napajanje cu promenuti jer je dosta bucno... koji mi procesor preporucujes? jel jos nesto za menjanje ili da menjam ceo komp... iskljucivo me zanima zbog igrica, naj novijeg izdanja... +:Best GPU

asdf
01.03.2013. @ 20:52 #e07b2a52

uzmi neki phenom ii 955 , a graficku najvise 7770 ili 7850 ili nvidia slicnu, 650 ti il tako nesto, napajanje neko 500w ali kvalitetno

mango
08.03.2013. @ 21:58 #fc0b316d

Sigurno jedna od najbolji HD7870 kartica,temp oko 60c, tiha kartica oc 1200/1400 sve radi perfektno svaka preporuka. +:temp,buka,performanse,oc

ivan
03.04.2013. @ 20:47 #0952376b

najbolja 7870 karta je vtx black nema bolje ..

ivca
03.04.2013. @ 20:50 #a04c4e42

vtx black ima tahiti LE sto je cini mnogo boljom od ostalih..

aca
08.04.2013. @ 17:22 #e657b1c6

Imam amd phenom x4 955 black edition da li bi mogla se upari ovaj procesor s ovu grafiku

miske
10.05.2013. @ 20:25 #29f11799

Mozes je upariti ,bice to odlicna kombinacija. razmisli o gtx 660 slabija je od ove 5% ali se odlicno klokuje

aleksa
10.12.2013. @ 20:21 #68c2c5f0

da li ova graficka kartica moze u ovo kuciste LC Power ATX-925B PRO 600W

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan