Dobio sam ovu karticu na poklon iz Nemacke Ocekivao sam da ce biti veca i teza od dosadasnje 6970 medjutim iznenadio sam se. Hladjenje odlicno reseno. Igrice sve kida +:mogucnosti, hladjenje
Pero dli li mi mozes reci koliko je dugacka graficka karta i koja je temperatura i koje kuciste koristis hvala
dere koliko je dobra 3g garancija +:hladna i tiha brza od Gtx670
Kakva je za klokovanje? +:Odlicna -:ne znam