logo
dragan

Goclever Terra 72 + tastatura

14.02.2014. @ 20:40   #Komentar #Tablet #Goclever

Posedujem ovaj tablet par dana,za to kratko vreme mogu da kazem da je odnos cena-dobijeno sasvim zadovoljavajuce. Jedino je po meni baterija slaba,koriscenjem wi-fi ne traje ni 3 sata. Ako to izuzmemo generalno odlican za te pare,placen je 7990 din. +:rezolucija ekrana,procesor sa dva jezgra,hdmi,tastatura,operativni sistem android 4.2 -:baterija

8 komentara

Nemanja
15.02.2014. @ 17:57 #c744072b

Imam ovaj tablet mesec ipo i mogu reci da je zivo sr**e ekran veoma los procesor spor iako ima 2 jezgra 512mb rama je malo toliko ima moj mobilni hdmi daje veoma losu sliku na televizoru televizor je LG LED Cinema 3D FullHD 1920x1080 tako da do tv-a nije. Sve u svemu veoma lose samo mu je rezolucija pohvala...Ukupna ocena 3/10...Izbegavajte ovo u sirokom luku... +:rezolucija

ivan
15.02.2014. @ 22:26 #98fe625d

Rezolucija dobra,solidan procesor,lep tablet,prilicno elegantan. HDMI prikljucen na LED LCD PHILIPS 32' PFL 3107,slika EXTRA. Mana je baterija koja izdrzi 2-3 sata,ali to je uglavnom mana svih jeftinijih tablet-a. +:dual core procesor,rezolucija,android 4.2.2,hdmi -:definitivno baterija

Dragan
06.03.2014. @ 19:24 #d0faf3c9

Imameksterni telenorov usb modem. Da li pomocu ovog modema mogu da imam internet kad sam van wi fi zone? +:Za ovaj novac sasvim solidan - dobar -:baterija

Zoran
05.09.2014. @ 17:17 #bf118e79

Ja ne znam sta ljudi ocekuju od ovog tableta koji je u najnizoj klasi jedan od najjeftinijih. Pa normalno da necete moci da igrate igrice i da ga punite aplikacijama. Ovo je vise za facebook, word itd. Ko hoce dobar tablet nek izdvoji 200e+. +:Za te pare dobar je

Hitno mi treba!
07.09.2014. @ 22:16 #8d5631f5

Ovako,ja planiram da ga kupim,ali ne znam da li posto vidim dosta negativnih komentara.Da li moze da se koristi bez tastature?Da li mogu sve igrice kao Subway Surf i tako to?Skajp?Hitno mi treba pomoc!! +:Nemam ga

Zoran
19.09.2014. @ 20:01 #7cdecd5c

Strašno je spor, u svemu, ma da koliko para toliko i muzike +:Jeftin -:Jezivo je spor

ilija
03.12.2014. @ 09:01 #15bc237e

Tablet je dobar za te pare,u pocetku je bio spor,sad kad sam ga rutovao i ubacio neke aplikacije radi punoo bolje. +:procesor,ekran,cena -:ram,baterija

Milos
24.07.2015. @ 14:49 #9e5acc78

@ilija kao si root-ovao ovaj tablet? Ako mozes uputi me, posto sam trazio bilo sta vezano za root i nisam pronasao. Hvala

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan