logo
Redakcija

Gran Turismo HD samo kao demo

11.12.2006. @ 12:00   #Novost

Polyphony Digital je najavila besplatni demo za GT HD, koji će biti objavljen 24-tog decembra u Japanu preko PlayStation prodavnice. Postojalo je dosta zbunjenosti kada je u pitanju budućnost trenutnog GT projekta naročito nakon izdavanja demo-a 2006, na E3. Prema najavama GT HD će predstavljati samo jednu vrstu prikaza radne verzije koja je trenutno u razvoju a na kojoj će se zasnivati Gran Turismo 5. Demo će karakterisati 10 automobila, jedna staza sa dve trase, kao i režimi Time Attack i Drift Trial. Što se tiče Gran Turismo-a 5 za sada nema nagoveštaja kada bismo igru mogli da očekujemo, ali se pretpostavlja da bi to moglo da bude u toku 2008-me.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan