logo
jankos98

Grundig GDS 2600 Mpaxx 920 2GB

17.09.2010. @ 12:19   #Komentar #MP3 plejeri #Grundig

jel moze neko da mi kaze kako da ga connectujem sa kompjuterom

1 komentar

Milos
09.08.2011. @ 14:46 #3f1e1d3f

Isti problem imam, ne postoji driver za win7 a i na XP-u nije hteo da radi!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan