logo
Redakcija

GTA: Vice City na Andoridu i iOS-u

12.12.2012. @ 07:00   #Novost

Prošlo je deset godina od kako je Rockstar-ova Grand Theft Auto:Vice City igra postala dostupna na PlayStation 2 konzolu. Rockstar je Grand Theft Auto 3 prpremio za smart telefone i tablete u čast proslave desetogodinjice ove igre, da bi nastavak igre Grand Theft Auto: Vice City postao dostupan za iOS operativni sistem. Verzija za Android je odložena na neko vreme, ali i ona treba da se pojavi uskoro. Verzija za iOS uprkos problemima sa kontrolisanjem je veoma zanimljiva. Naravno, ova igra nije za decu jer je karakteriše snažno nasilje i loš jezik, ali za one starije je pravo zadovoljstvo igrati je i podsetiti se mladosti.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan