logo
Redakcija

Halo 2 Anniversary bez 1080p rezolucije

10.10.2014. @ 08:00   #Novost

Za razliku od ostatka Halo: The Master Chief kolekcije, režim kampanja u Halo 2: Anniversary ne dostiže 1080p rezoluciju, mada je broj kadrova 60fps. Igra radi u rezoluciji 1328x1080p, umesto u 1920x1080 koja je bolje poznata kao 1080p. To je tako zašto što kao i u Halo: Combat Evolved Anniversary na Xbox 360 konzoli, kampanja nudi dva grafička i zvučna režima koji se mogu menjati u toku same igre: originalni i unapređeni. Rad dva grafička i zvučna engine-a u isto vreme onemogućava da željena rezolucija bude ostvarena. Uprkos tome što Halo 2: Anniversary kampanja deluje odlično i na 720p, potrebno je da kompanija ispravi ovaj nedostatak.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan