logo
Redakcija

Halo 3 ne dolazi 2006

05.04.2006. @ 15:00   #Novost

Halo 3, Microsoft-ova vodeci proizvod medu igrama, izgleda da se ipak nece pojaviti pre prvog kvartala 2007. IGN, kao izvor ovih glasina, tvrdi da imaju informacije iz prve ruke da ce se Halo 3 pojaviti tek u Martu 2007, ali i da ce na predstojecem E3 biti prikazani snimci išcekivanog FPS-a. Postoje razlicite špekulacije zbog cega je odabran baš ovaj datum, tako da postoji mišljenje, na primer, da je to ucinjeno da bi se obezbedilo dovoljno medijske pažnje za 360 igara nezavisnih izdavaca u periodu praznika. Ipak, mora se priznati da deluje dosta zbunjujuce da bi Microsoft namerno propustio da izbaci tako profitabilan proizvod pre Božicnih praznika ove godine. Zbog toga postoje i mišljenja da je ovde u pitanju takticki potez, po principu najaviti izlazak igre za Mart, pa je onda izbaciti u isto vreme kada i Sony svoj Playstation 3. Ili sa trece strane, možda igra jednostavno nije gotova?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan