logo
Redakcija

Halo 3: Recon debituje na TGS 2008

11.10.2008. @ 14:00   #Novost #Softver

Microsoft je pre nekoliko dana na TGS 2008 događaju predstavio Halo 3:Recon. Halo 3: Recon je novo poglavlje u Halo sagi koje omogoućava igraču da oživi događaje koji su doveli do epske priče koja je ispričana u Halo 3 iz perspektive novog heroja u Halo univerzumu. Samostalni Halo expansion će bit izdat u jesen sledeće godine i proširuje Halo 3 doživljaj za nekoliko novih sati igranja i nekoliko novih kampanja kao i multiplayer scenarija. Ukoliko želite da vidite kako izgleda novi expansion za Halo 3 igru, možete pogledati trejler koji postoji na sajtu kompanije Bungie koja je zajedno sa Microsoft-om razvila ovu igru.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan