logo
q

Hewlett Packard 8GB (2x4GB) 667MHz DDR2 PC2-5300

03.02.2012. @ 23:59   #Komentar #RAM memorija #Hewlett Packard

jel moze neko da mi objasni zasto stara ddr2 667mhz memorija kosta preko 300evra? za te pare mogu da uzmem ceo komp i da ima bolji ram

2 komentara

st1w
17.03.2012. @ 20:57 #e7e66389

zato sto je stara i retko gde ima da se nadje, i ko zna da li je ovo prava cena :O

mare
28.04.2012. @ 18:54 #91fc5746

Ovo je serverska memorija sa chipom na sebi i zato kosta jako puno... inace to je ECC FB DIMM :)` -:mnogo kume

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan