logo
zmaj23

Hewlett Packard iPAQ hx2490

30.08.2006. @ 22:39   #Komentar #Tablet #Hewlett Packard

Ovaj iPaq je ludilo! Prava zamena za notebook, ali samo rucna verzija. Veoma brz, ima dovoljno memorije, slika je extra. Ako jos u njega stavite 1GB (ili 2) prava multimedijalni pokretni centar. Samo mu jos fali 5.1 izlaz ;-] Vredi svake pare date za njega. PS: polako ali sigurno, krenuo je WiFi po BG-u tako da sa iPaq-om nema da bude dosadno. Obavezno instalirati "Flux Challenge" - necete moci da prestanete da igrate!

1 komentar

kole
10.12.2010. @ 16:17 #6f6430bd

Skoro sam nabavio potpuno nov i instalirao WM6.5.Fenomenalno radi, naročito WIFI, Bluetooth i dr.Puno programa na netu, naravno odabere se ono što je neophodno.Baterija drži i po nekoliko dana, zavisno od korišćenja.Podržava i SDHC tip kartica uz upgrade OS.Preporuka.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan