logo
dj-boca

Hewlett Packard Photosmart C4180

01.12.2008. @ 18:59   #Komentar #Multifunkcionalni štampač #Hewlett Packard

Ovo je dobra masinica,ja sam uzeo radi malih dimenzija,posto laserski mi je mnogo da ga stavim u sobu,ipak laser je laser(imam ga),razmisljam da mi radi oko 4meseca pa da kupi8m drugi Ink-jet!preporucujem,nije skupo! +:dobra masinica za rad u kuci... -:nema mana,xex

1 komentar

joe
09.11.2009. @ 16:42 #0caba4bb

prima samo jedne kartuše,neda se puniti boja +:softwer -:oblika

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan