logo
Dragan

Hewlett Packard Photosmart C4280

14.12.2008. @ 19:50   #Komentar #Multifunkcionalni štampač #Hewlett Packard

Treba dosta vremena da se zaborave sve muke prilikom instalacije drajvera i softvera (instalacija staje na 96% i ne može se nastaviti), ali posle ostavlja dobar utisak. +:solidan dizajn, slotovi za kartice -:užasan softver i problemi prilikom instalacije drajvera

4 komentara

misa
17.11.2009. @ 11:06 #2ed8a5e1

da li neko ima resenje za ovaj problem sa instalacijom ??? -:ne moze se instalirati

Bane
20.01.2010. @ 15:39 #a45496a0

Moja preporuka, odlican je zaista. Ja nisam imao problem sa softverom. Problem sa instalacijom softvera hoce da se javi ako instalitate jos neki program uporedo sa hp softverom, ali u suprotnom, nema problema zaista, radi sve ko sat, i na XP-u i na Windows 7. Softver nije uzasan, ali zahteva malo podesavanja, u zavisnosti od korisnika. A oni koji imaju problema sa softverom, neka stkinua sa hp-ovog sajta najnoviji softver/drajver pa nece imati problem +:Brzina, finkcionalnost, lakoca u radu kad se podesi softver, odlicna stampa i skener -:nisam nasao za ovih godinu dana koriscenja

Milica
05.03.2010. @ 16:54 #a3db8958

Veliki problemi sa ketridžima koji se (u mom slučaju, ali i kod dosta ljudi sa kojima sam komunicirala preko neta u vezi ovog problema) već posle prvog, drugog punjenja mogu baciti u kantu. Pukla sam 7000din za ovo sr*nje koje me je služilo manje od 9 meseci.. +:Kvalitet štampe je odličan, ali mane ovog modela to bacaju u senku -:print cartridge missing or not detected, instalacija softvera

ACO
18.03.2010. @ 11:46 #44866a2a

Nemoj pricas gluposti...Stampac je perfektan sve u full. A to sa ketridzima nije istina..ja sam svoje originalne ketridze koji su dosli uz stampac punio verovali ili ne oko 50 puta... dobro mozda je zbog toga sto ja non-stop printam slike u boji..znaci punim tonere svaki drugi dan...naravno kod punjenja morate biti pazljivi sa kontaktima i glavom ketridza..jer najmanje ostecenje ce dovesti do kvara ketridza i posli toga ga mozete baciti u smece..litra tinte je 35 eura tako da mozete sebi sami puniti ketridze do mile volje..

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan